bugün

bunu dile getiren yazara bakınca insanın derin düşüncelere dalmasına sebep olur. ulen bu sabah sözlükte farklı bir durum var ama du bakalım. küfür etsinler diye kendisini paralayan yazar küfür ediliyor diye şikayet ediyor. kişiliği olmayan velet millete kişilik bozukluğu var diyor. çok acayip bir güne uyandık belli ki..
Bir şey soracağım donuzladığım donuzları hala nasıl görüyorum?
Sen de bozulacak bir kişilikte
Yoktur aq.
allah şifa versin ama "siyasal islamcı kişilik bozukluğu"ndan çok daha sağlıklıdır.
70lerinde bir adamin yanina ilistim konu nerden acildi hatirlamiyorum; hep camiler onlara calisiyor, camiler hep akp propagandasi dedi, aksini savundum olmadi, konuyu saga sola dereye tepeye besiktasa fenerbahceye cekmeye calistim yine olmadi adam saplanti haline getirmis durmadan asagi yukari ayni sozleri tekrarliyor, camiler onlara calisiyor, camiler hep akp propagandasi, camiler onlara calisiyor, camiler hep akp propagandasi,camiler onlara calisiyor, camiler hep akp propagandasi...

Hatirladikca ilerideki karisina sunu bi doktora gotur demedigimi uzuluyorum...
görsel
Kendini kemalist olarak tanımlayan kişilerin,baya baya kılıçdaroğlu'na oy vermesi bu bozukluğun en büyük göstergesidir.
görsel
tedavisi beynini aldırmaktan başka bir şey olmayan akıl hastalığıdır.
son yıllarda kuran ı kerim hadis fıkıh kitaplarıyla iyileştirilen bi hastalık çeşididir. evet hatta net ötesi...
Kemalist kişilik bozukluğu yoktur. Kemalist gibi gözüken sosyoş demokrat, liboş ve kürtçü kişilik bozukluğu vardır. Kemalist kişilik bozukluğu varsa da siyasal islamcı ve fetöcü kişilik bozukluğu yanında daha sağlıklı gözükür. Siyasal islamcı ve fetöcü kişilik bozukluğu tedavi edilemez çünkü bunların kanlarının bozuk olmasından kaynaklanan bir kişilik bozuklukları vardır.. Hiç şifası yok.. Umutsuz vakalardır..
Herhangi bir etik ilke ve değer sahibi olmaması en büyük özelliğidir kemalist kişilik bozukluğunun. Dinciler gibi sadece kendilerine yontarak icat ettikleri bir ahlakçılıkla başkalarına değer biçmeye bayılırlar. Ikiyuzluluklerini yüzlerine vurdugunuzda mide bulandıran çocuksu bir mızmızlık savunmaları olur. Nasıl ki dincilerin inandıkları, herhangi bir mantık ve tutarlılık ölçütlerinin üstündedir; kemalist kişilik bozukları da akıl ve adalet kıstaslariyla kendilerini sınırlama kaygısindan azadedirler.
Siyasalcı islamcı, tarikatçı, fetöcü kişilik bozukluğunun yanında laf edilmemesi gerekendir..

kemalistler,
-ırak'a düşen ilk bombadan para almazlar.
-amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmeleri için dua etmezler.
-amerika ve israil ile bir olup, milyonlarca suriyelinin kanını dökmezler.
-pkk düşman değil demezler.
-teröristler kadar onurlu olmalıyız diye zırvalamazlar.
-apo'ya 4 karı yollamazlar.
-gebermek üzere olan teröristleri türk hastanelerinde tedavi ettirmezler, onlara yardımlar yollamazlar.
-kozmik odaları fetöcülere açmazlar.
-çiftçiye ananı da al git demezler.
-45 çocuğa tecavüz edildikten sonra "bir kerecikten ne olacak ya" demezler..
-bir teröristi devlet televizyonuna çıkarıp oy istemezler.
-pkk'lıların tanıklığı ile türk subaylarını yargılatmazlar..

Bunları yapanlarda ve söyleyenlerde ağır karakter ve kişilik bozukluğu olduğu kesindir.
siyasalcı islamcı, tarikatçı, arapçı kişilik bozukluğunun yanında oldukça hafif kalır..
kemalistler :
sınavlarda soru çalıp binlerin hakkını yiyerek kritik makamları işgal etmezler..
kendi hemşolarına rant ihale verip kentleri ve doğayı rant imar adına talan etmezler..
adalet sistemini ele geçirip "kemal hatip"lileri hakim savcı yapmazlar..
hukuk cinayeti üzerine hukuk cinayeti işlemezler..
istanbul'daki hazine arazilerini yağmalamazlar..
adım başı her yere kemal-hatip açıp, başkalarının okulunu kemal-hatipe dönüştürüp insanları mağdur ederek çocukları oraya gitmeye zorlamazlar..
"kendisinden olan" cahillere torpille ünvan aldırıp sonra onları rektör olarak atamazlar..
inşaatçı köylülerine para kazandırmak için bunca kul hakkı yemezler..
ülkenin sermayesini abdye yahudilere araplara satmazlar..
türk ordusunu iftiralarla kumpaslarla hapse koyup insanları kanser etmez, bunalıma intihara sürüklemezler..
malum kesimin madımakta sivasta çorumda gerçekleştirdiği gibi "laiklik elden gidiyeah." ve "atatürk ekber !" nidalarıyla insanlara saldırıp katliamlar gerçekleştirmezler..
türk ordusuna atılan iftiralarda pkk komutanlarını yalancı tanık olarak kullanmazlar..
medyayı yargıyı ölümüne kuşatıp insanları bir bir satın almazlar..
"laikçi terör örgütleri"ne tırlar dolusu silah gönderip ülkesini teröre destek veren ülke konumuna sokmazlar..
semptomları postal fetişi, darbe denildiğinde içinizin kıpır kıpır etmesi olarak kendini gösterebilir.
Kemalist kişilik bozukluğu yoktur her genelleme gibi bu da yanlıştır. Hastalık bireyseldir hadi eyvallah.
görsel
allah herkesi korusun denen tedavisi olmayan hastalıktır..
Bir islam büyüğü, vehhabilik tedavisi olmayan bir hastalıktır diyordu.

Bu da öyle sanırım. Lakin kalpler allahın elindedir. Kişi kendi samimi bir şekilde isteyecek ki dönebilsin. Yoksa zor. Evet.
görsel
Siz bozdunuz aq... ipe sapa gelmez ipe sapa gelmez karşı devrimci argümanlarla.

Yıkamadınız aq... !!!
Bu adamlar da bir kısım sizin gibi amın oğulları göt gıklarına tepki gösterdi haklı olarak.
(bkz: sktr git lan sübüş)

maksat söz yerde kalmasın.
Her seçimde iktidara geleceğini sanırlar...
tip dilinde "yobaz sakirtlerle yasamak zorunda kalmaktan dolayi ortaya cikmis ruhsal problem" olarak adlandirilan rahatsizlik.