bugün

NaTürel sorudur. Gaf yapma uzmanı iki kelimeyi bir araya getirmekten aciz rarih corafya islam dini cahili dünya seçim yenilgi rekortmeni birinde kiprit kadar ışık bile olmaz. Gerçekten çok yazık..
(bkz: gözlerimdeki ışıltıyı görüyor musunuz)
Var ama loş Kendini bile aydınlatmıyor.
frank bunları bırak önce askere git.
tabi lan deli misin.
Işık olmasa ne olacak? bu cehennemden kurtulmak için mısır unu olsa onda Işık görürüz artık...
Ben 18 ay keşan 4 piyade tümeni muhabere taburunda 12 ay ekmek erzak reosunu kullanmış 3 ay tabur komutanı aracını kullanmış 3 ay acemilik toplaMda 18 ay askerlik yapmış teskere aldığı gün yuzbaşıyla kavga etmiş tekrardan askeri elbiseyi giymiş 2 gün daha askerlik yapip zorla nizamiyeden çıkarılmış biriyim. Bugün olsun 18 ay gene yaparım evet.

Tanım : Kendine hayrı yok ışık ne aRaSın..
gözle görülmeyen hadiselerden biridir.
kemalde ışık yok.
Ama en azından recepteki karanlıkta yok.
Tabi ki var. Son dönemde en doğru siyaseti yapan kişi Kılıçtaroğlu bana göre. Tüm eylemleri ve hareketleri, bozulmuş ve artık işleyemeyen devlet çarkalarını ya düzeltiyor ya da bozuk olduğunun farkında olduğunu ve buna yönelik çözümü olduğunu gösteriyor. Bence şu anda Ülkenin içerisinde bulunduğu durumu gerçekten anlayan ve bunu düzeltmek için gerçekten dertlenen tek insan olduğunu düşünüyorum.
görsel
var tabii . kendisi gizli ampuldür .
Ben 18 ay keşan 4 piyade tümeni muhabere taburunda 12 ay ekmek erzak reosunu kullanmış 3 ay tabur komutanı aracını kullanmış 3 ay acemilik toplaMda 18 ay askerlik yapmış teskere aldığı gün yuzbaşıyla kavga etmiş tekrardan askeri elbiseyi giymiş 2 gün daha askerlik yapip zorla nizamiyeden çıkarılmış biriyim. Bugün olsun 18 ay gene yaparım evet.

frank , sen askere ne zaman gittin ???
10 seçim kaybetmiş birinde hala ışık aramak ?
Benim adresim sağlam artislik yapma yarın beşiktaş hakan pastenesine gel saat 3 te.

tanım : yaptığı işlerden yola çıkarsak maalesef yoktur.
Maalesef ışık yok hatta zerresi yok lütfen seçime girme kemal amca diyorum iyi niyetli tamam ama eğer seçime girerse herşeyin vebali kendisine ait dir.kaybeder yine halihazırda ki hükümet kazanır.
Ben 18 ay keşan 4 piyade tümeni muhabere taburunda 12 ay ekmek erzak reosunu kullanmış 3 ay tabur komutanı aracını kullanmış 3 ay acemilik toplaMda 18 ay askerlik yapmış teskere aldığı gün yuzbaşıyla kavga etmiş tekrardan askeri elbiseyi giymiş 2 gün daha askerlik yapip

Ne yapacan ne zaman giitiğimi 18 ay yaptık samimi yazdım

* keşanda tümen yok . 4 . mekanize tugay var .1990
lı yıllarda alman tipi tugay - tabur sistemine geçildi .
tümenler azaltıldı .
*yüzbaşıyla aylar boyu iyi geçindin . fakat terhis günü
içindeki "asi genç " uyandı . ne kadar ilginç ...

* bir başka husus da terhis edildikten iki hafta sonra
sivil olursun. 2000 lerin başında böyleydi . belki şimdi
değişmiştir .
Demek ki 2000 den önce askerlik yapmışım sayın alıntı yaparak yazarlık yaptığını sanan zevatı.

Tanim : gerçekten yoktur.
(img:#2254468)
11 seçim yenilen birinde ne ışık olur sorusunu akla getiren durumdur. Topunuzu madara edicem dinsizler bakın lan belgeye utanın kendinizfen ilelebet bu utançla yaşarsınız. Hayırdır erkek Rkadaşların desteğemi geldi topunuz gelin..

Evinize bu belgeyi asın görsel
çocuk nasıl hırs yaptı ise babasının asker teskere kağıdını bulup buraya yüklemiş *

google görsellerden arattırın oradan çıkar bu kağıt. yaşımız birbirine yakın ben 2001 de askerdim hiç böyle 1980 lerden kalma kağıt görmedim hep bilgisayar çıktısı bizim zamanımızdaki izin kağıtları, teskere belgeleri.
olmayan ışıktır. o görseldeki Pezevenk sensin yetkiliye bak lan yazarlara capsla pezevenk diyor. seni yetkili olarak tutan moderasyona selam olsun.

belgeyi gödükleri için pezevenk konumuna düştüler. Yazık..
Demek ki 2000 den önce askerlik yapmışım sayın alıntı zevatı.

frankcım , 1980 doğumluyum diyorsun , 1995 yılında
karaköy müşterisi oldum diyorsun , 2000 öncesi askerlik
yaptım diyorsun ....
arkadaş ilkokulu oxfordda okumuş galiba ...
tanım : uyo . bilinmeyen yandaş varlık .
sevimli ve palavracı bir zevat . evet çok net .
bay kemal mevzusundan çıkıp birilerinin askerlik yapmış olduğunu yana yakıla ispatlama çabası ile dolmuş olan sözlük fasilitesi. bu ne arkadaş, sözlük mü dingonun ahırı mı? sözlük formatı denen bir şey var...
1 yıldır olmayan ışıktır. 1980 doğumlu nerde yazdım usta sen ve yandasların çok iticisin.belge attık yetmedimi.
sinirli çocukların göremediği ışıktır. kardeş o koyduğum karikatür ben sana pezevenk demiyorum yalancı kısmını diyorum. karikatür bu kesip biçmekle uğraşmadım.

sen şu bizim iddialaşmayı bir kanıtlasan artık bak kaç gün geçti. hani benim fake hesabım vardı ifşa edecektin kanıtları ile beraber. hani seni ben çaylak yapmıştım adın gibi iyi biliyordun ne oldu ? entari bakmaya başlıyorum bak yarın cuma pazarı var rengarenk seçer alır koyarım buraya ispatlamazsan *