bugün

Dün söylediği ile bugün söylediği arasında dağlar tutmaya tezatlıklar karmaşasıdır tam olarak kendisi.
bir açılışa bir spor organizasyonuna gidip de yuhalanmamasının tek nedeni mustafa kemal atatürk'tür.
siyasi rant sağlamak adına yapmayacağı şey olmayan adam...

komiksin kemal efendi komik...

galatasaray taraftarı rte'yi yuhaladı statlarından kovdu ya. kemal efendi de bu durumdan prim yapmaya çalışıyor şimdi.
(bkz: galatasaray yeni bir siyasi krizin eşiğinde)

bir otur be adam yerine.
her tayyibi protesto eden seni sevecek diye birşey yok.
seni de sevmiyoruz. zira sen de iki yüzlüsün...

neyse ya ben kime anlatıyorum ki...

galatasaray taraftarı bunu da kovsun da aklı başına gelsin...

ayrıca not: sen kim futbol kim hacu...
(bkz: lefter çok iyi bir kaleciydi)
son derece dürüst siyasi lider, kimseye hakaret etmiyor, kimseyi aşağılamıyor, işini yapıyor.
garip adam ; başörtüsü kararına yargı kararı saygı duymalıyız deyip ardından hizbullah tahliyelerine iktidar yaptı iktidar yaptı diye haykıran siyasetçi. (bkz: mikser).
erzuruma kar yağmamasının nedeninin hükümet olduğunu iddaa etmişdir.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/16811734.asp
ne sorarsanız sorun herşeye çaresi vardır. çünkü adı kemaldir.
-kemal bey türban sorunu.. ?
-benim adım kemal ben çözerim

-herkese 600 tl verecekmisiniz.
-benim adım kemal ben bu parayı bulurum.

-ya terör olayları
-benim adım kemal ben dağdakini indiririm.

-peki iş aş ıvır zıvır
-kemal diyorum kemal kemaaaaal yaparım ederim.
(bkz: düz adam)
bir şarkı olsa nakarat olacak adam, bir şiir olsa en imgesiz yer,bir aşk olsa saçma sapan geçen muhabbet olacağına inandığım lider.
başlığı altında şakirtlerin saldırısına uğrayan cumhuriyet halk partisi genel başkanı.

not:chp'li değilim. hiçbir siyasi parti mensubu da değilim.
erzurum'a kar yağmamasının sebebi olarak akp'nin bereketsizliğini göstermiştir. dondum kaldım...
bu açıklamanın ardından, akp'li siyasetçilere sirkeli suyla yıkanmasını önerecek diye tırstım bir an.

http://www.internethaber....rtecek-sozler-322759h.htm
erzurum'da yağmayan kar için dahi "akp'nin bereketsizliğinden dolayı yağmadı kar" diye espri yapan adam.

espri olması lazım. eğer gerçekse kendisi doğuştan espridir.

--spoiler--
Erzurum'a kar yağmaması mevsimsel değişiklikle ilgili. Bunun yanında hükümetin bereketsizliğine bağlamak lazım. Bu hükümetin bereketi yok, olsa Erzurum'a kar yağardı. Memlekette kar olmalı. Kamyonlarla kar taşınıyor, bereketi var mı bu AK Parti hükümetinin, bereketi olsaydı Erzurum göç vermezdi, milletvekili sayısı düşmezdi, hava kirliliği olmazdı"
--spoiler--

vay babanının gömüğüne!

http://www.internethaber....rtecek-sozler-322759h.htm
zamanında sağ-muhafazakar cenah ecevit i böyle hurafelerle ayıplıyordu.gerçi halen de ayıplamakta.kılıçdaroğlu na o cenaha özgü belaltılar yakışmıyor.kendisi içki ve heykel konusunda da beklenenen eleştireleri yapmamıştır sağ-muhafazakar seçmen kitlesinin gözüne girmek için ayıp etmiştir.
bayıllıyorum bu adama ya. erzurumda kar yağmamasını biile akp ye bağladı. böylesi kıvrak zeka, böylesi asil ve dimdik duruşu hiç bir parti lideri sergilememişti.
küresel ısınmanında akp den dolayı olduğunu yarın bi basın açıklamasıyla kamuoyuna duyurur artık.
(bkz: kaynak kemal)
saz arkadaşlarıyla birlikte gittikçe teletabiye bağlayan adam.
ana muhalefet partisi başkanı olması sayın recep tayyip erdoğan beyfendi'nin ne kadar şanslı olduğunu kanıtlar nitelikteki politikacı.
kendisinden bolca malzeme çıkarılan adam! her gün ayrı bi pot her gün ayrı bi şakalar komiklikler.

Aşığınım sana dokunamasam da
Geri dönüş olmasa da,
Sonsuza dek aşığınım....
teletabilerin po'su.
kendi partisinin ekmeği bile karneyle dağıttığı dönemlere kabus gibi çökmesini ve bereketiyle gelmesini istediğim güldürüçlü adam!
en az siyasete lala olması kadar teletebilerin lalası gibi olan adam.
"o lala" dediğim adam.
cem yılmazdan sonra bu topraklarda yetişmiş en büyük stand up'çı olan adam!
gırgır'da avanak avni vardı, hala var sanırım...
hah.
işte o avni'nin büyümüşünü ve chp'ye genel başkan olmuşunu düşünün.
düşündünüz mü?
kemal k işte budur.

karikatür gibi adam.
dıgıl...

not: tabii kemal k. nın karikatür gibi adam olması, rte'nin bir diğer karikatür kahramanı olan "utanmaz adam" olmasını değiştirmiyor.
bal böceğiiiii gibi olan adam.

adam olacak çocuk programına çıksa sırıtmaz yeminle!