bugün

şu an gerçekten çok güzel bir konuşma yapıyor ntv de. akp nin açıklıklarını gerçekten iyi bir şekilde bulmuş çıkarmış, iyi bir atak oldu sanırım bu chp için. sevindim *

kılıçdaroğlun dan geliyor " bir milli eğitim bakanımız var evlere şenlik" salon ve ben yarıldım. çok güzel söyledi. katılıyorum.

(bkz: nimet çubukçu)
parti içi demokrasi getireceğiz , korku imparatorluğunu yıkacağız demiş.
akabindede ekrana çıkma yasağı koymuştur.

aman çıkmasınlar ekrana, sonra sana muhalefet falan ederler değil mi kk?

http://www.haber7.com/hab...n-ekrana-cikma-yasagi.php

bir chp li her zaman konuşur ama hiçbir zaman farklı birşey yapmaz demişti birisi. ne güzel söylemiş...

edit:
wikileaks den zararlı çıkmış olan kişi.
-attığı iftiraların gerçek çıkmasını bekleyen %10 luk kesim bu şekilde hayalkırıklığına uğramıştır.
-yaptığı vurgunlar orada bile belgelenmiştir.
kılıçdar, kılıçdar, kılıçdaroğlu..hem temiz hem dürüst bir insan oğlu.
artık laiklik ve türbanı bırakıp wikileaks'in iç politikalarımız ve akpliler hakkındaki bilgilerin izini sürmesi gereken kişidir. bu belgelerle akplilerin üstüne gitmezse kendisine hakkını helal etmeyeceğim adamdır.
kendisini severim fakat siyaseti iddialar üzerinden yürütmesi çoğu kişide can sıkıntısı yapmaktadır.
görükle'ye gelen chp genel başkanıdır. protesto etmeye gitsek mi gitmesek mi diye düşünürken "aman salla" nidalarıyla sözlükte dolanmaya karar verilir.
bayramın ikinci gününde,
fransadaki bölücünün mezarını ziyaret eden başbakan adayı.
elit kesimi temsil etmeyen halka hitap eden siyasi lider. pasif lider olabilir tabi halkımız asan kesen liderleri daha çok seviyor o ayrı.
hala utanıp sıkılmadan postal yalamaya devamö eden liderimsi. konuşmasının yarısını 3 paşanınn alınmasını kınamak için geçirmiştir. durmak yok yalamaya devam.
başbakanı hala "sayın abdullah öcalan" dedi diye eleştirebilen bir zihniyetçe övülen kişi.

30 sene önce bir ağız alışkanlığı ile söylenmiş olan söz bir tarafa...
bu kk bizzat yalçın küçüğü "aydın" ilan etmedi mi? o ağız alışkanlığı falan da değil. bizzati düşüne düşüne o konuşma metnine çalışa çalışa yalçın küçüğü övmüştür.

halkçı olmayıda unutmuştur , zira korku imparatorluğunu yıkmıştı ya onun altında kalmış olabilir halkçılık...
görükle' yi bile ziyaret etmiş olan chp genel başkanı.
etkisiz eleman. *
yüzünü görünce insanın sinir katsayısını artırabilen, olmasa da olur hem de çok güzel olur hatta mükemmel olur samimiyetsiz kisisi.
baktıkça rezilliğine üzüldüğüm kişi. kimi zaman beni kahkahalara da boğmuyo değil hani.
bildiğim kadarıyla "dersim" ahalisi celal bayar dan hiç hazzetmez,sinirle,bela okumayla yad ederler. 1937 yılındaki olayların sorumlusu olarak ilk sıraya celal bayar ı koyarlar.
bunun yanında bide celal bayar chp den kopup ap yi kurucularından olur ve sonra malum olaylar filan

sabah,tv yi açtığımda karşıma gelen ilk görüntü ise kemal kılıçdaroğlu'nun celal bayar'ın kabrini ziyaret edişi,mozoloesine çelenk koyuşu,anı defterini karalaması,vs görüntüler,konuşmalar!

bunları görüpte "bu ne iş hacı" demekten alamıyor insan kendisini.
Malesef CHP'Nin en kötü kozu.
bedri baykam destekliyorsa bi gıcıklık var diye düşünüyorum.
geçen akşam bursa'da arap şükrü sokağında chp'nin bursalı ağababalarıyla kafaları çekmiş, midyelerin, havyarların ve balıkların kralını götürmüş halk kahramanı(!?)

http://www.bursahakimiyet...makaleDetay.aspx?mid=7382
kadrosu yok programı yok hakimiyeti yok . ağzından yatırım lafını duyulmamıştır.
nomimal değeri reel değerine göre balon yapmış chp nin liderimsi başkanıdır.
8-10 senedir hardcore'a alışan bünyelerde soft bir etki yaratmıştır.
oyunu kullanamayan insana memleket emanet edilir mi yahu denilen tip.
liderimsi başkan tanımlaması yeter buna.
asgari ücretle geçinmesi gereken kişi kim diye soracak olursanız kemal kılıçdaroğlu işaret edilir. o derece vasifaız bir insandır yani.
bir aksilik çıkmadığı takdirde 2011 genel seçimlerinde oy verebilmesi muhtemel chp lideri. 12 eylül referandumunda veremediği oyun acısını 2011 genel seçimlerinde çıkartacağını düşündüğümüz halk adamı. tahminimce 2011 genel seçimlerinde duble oy atarak ve oy verme esnasında halay çekerek rakiplerine gözdağı verecektir. ben oy şovunu renklendirmesi gerektiğini düşününlerdenim. halktan olduğu imajını güçlendirmek babında çay içip, simit yerken flik flak atabilir ve ağlayabilir. nitekim doğuş bunu gayet iyi kullanmıştı. ya da oy verme esnasında kafasında çay bardağı kırarak ilginin üzerinde toplanmasını sağlayabilir. bunun dışında bu şovlar esnasında oluşabilecek tehlikeli durumlar düşünülerek sayın kılıçdaroğlu için özel sandıklar hazırlanarak olası tehlikeler bertaraf edilebilir. örneğin japon biliminsanlarına sipariş edilen özel üretim otomatik sandıklar sayesinde oy verme işlemi tamamen otomasyona dökülebilir. bu şekilde kılıçdaroğlunun kimliği ile oy vereceği yere gelmesi oy verebilmesi için yeterli olabilir ve aksilikler bu şekilde önlenebilir. bu arada sayın kılıçdaroğlu'nun oy vereceği civarda sokağa çıkma yasağı ilan edilerek oy verme süreci kolaylaştırılabilir. komik buluyorum esasında sevimli adam. bağkur emeklisi tipi var. 2011 seçimlerinden sonra bol vakti olacak olması sebebiyle 2011 aralık ayı gibi kendisi ile rakı içip balık yeme ümidi taşıyorum. muhabbeti iyidir diye tahmin ediyorum. memleketi kurtarırız.