bugün

(bkz: kekoman)
bir kısım kro olarak, bir kısım da kardeş olarak bilir.
(bkz: kekolayzer)
k,e,k ve o harflerinden oluşan anonim bir kelime...
kıro familyasının bıyıkgil çeşitlerinden gelen hayvan türüdür. kız başına geziyorsan çok tehlikelilerdir her an kapabilirler.en önemli besin kaynağı kızlardır. en çok nefret ettikleri şey erkekle kızın birlikte gezmesidir.
2003 / izmir

+ ingilizce felsefe yapmak nedir?
= make a felsefe.
+ make ile felsefe yapılmaz. felsefe kek değildir. make ile felsefe yapana keko denir.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu)
en sevdiğim gundi insanlara söylediğim kelime. karşıdakini küçümseme ezme anlamı da vardır.
hanzonun hacimce daha az yer kaplayanı.
(bkz: kürt)
kürtcede baba demektir.
saf kürdo demektir.
dört harflilerdendir.
görsel
bir kıro adıdır. *
(bkz: kürt)
bir zamanların dizi karakteri.
(bkz: jocelyne tracey keko/#16757007)
genellikle kürt kökenli vatandaşlarımızın kullandığı bir tür arkadaşlık terimi.

kanka gibi bişey.
sana göre bir kekoyum ama tanrı'ya göre aşkını pıçahlayan bir ninja' sözüyle hafızamda yer edinmiş kelimedir.
kırmançi'nin amcaoğlu, hanzonun da teyze oğludur.
(bkz: işte bunlar hep seks)
görsel
çocukluğumda hatırladığım kadarıyla türkücü yunus bülbül için söylenen bir sözdü yada lakaptı bilemeyeceğim. ayrıca kürtler içinde söylenir.
Şimdiki Apaçi.
ankara'da garip bir üniversite öğrencisiyim. çok sık gitmem eskişehir'e gittiğim zaman da arabayla giderim. trenle gitmeye karar verdim. çıktım arkadaşlarla onlar 7. cadde'ye gitti bense ulus'a, gara. aldım bileti, 1.5 saat boş zamanım var. napsam diye düşünürken gençlik parkına gidip orada vakit geçirmeyi istedim. bir de ne göreyim? ankaragücü formalı bir genç. formanın arkasında 06 keko yazıyordu. bu kadar işte. (ay sonunda sıçtım iyi bağlayamadım demi?)
güncel Önemli Başlıklar