bugün

yaşlıların zulasında her zaman ücreti hazır olan nedense hep beyaz çirkin kumaş parçası. ceplisi bvlgari tarafından yapılmıştır ve böylece kefenin cebi yok deyimi literatürden kalkmıştır.
headbangers night'ı sabote eden grup, ne alakası varsa o gecede o grubun...
yakışana, yakışan giysi.
(bkz: aaaarrghh) (bkz: Ruhlar Fısıldıyor)

Yatıyorum kara kefenime bürünmüş
Uykumda meleklerin ağlayışını duyuyorum
Ay mezarımı aydınlatır mı
Ya da güneş ısıtır mı bilmiyorum

Karanlık kefenin içinde
Kapkara mevsimler geçiyor
Uyanmak istiyorum
Kefenimin içinde son bir defa

Herşey...
Herşey gitti
Herşey kayıp
Ebedi uykumun
Henüz ilk asırlarında
ingilizce; shroud.
5 Nisan' da resimli barda rock'n dark express kapsamında performans sergileyecek olan hardcore grubu.
insanoğluna en çok yakışan elbisedir.
23 mart 2008' de resimli barda konser verecek olan grup.
17 şubat 2008' de gates of eternity ve execute ile aynı sahnede yer alan grup.
büyükannelerin, büyükbabaların sürekli olarak uğruna para biriktirdiği bez parçası. o kadar çok biriktirirler ki sanki kefenlerini versace'den alıcaklar sanırsınız.
Kefen grubu
içeriğinde

1-Intro
2-Kefen
3-Kahroldum
4-Şeytan

parçaları yer alan ilk EP' sini 2007 kasım ayında çıkardı.
(bkz: imam kayığı)
(bkz: yakasız gömlek)
bu kadar kıyafete para yatırırken * son kıyafetimizin birkaç metrelik kumaş olacağını bize hatırlatan kumaş.
son kıyafet.
Bursalı Hardcore - Nu metal grubu

2005 haziran ayında kurulan "KEFEN" Çağlar (Vokal), Sinan (Gitar - Geri Vokal), Uğur (Davul) kadrosuyla çalışmalara başladı.Uzun zaman basçı sorunu çeken grup sonunda Uğur (Kukla) u gruba dahil etti.Arından ikinci gitarist olarak Erdi çalışmalara katıldı ve gruptaki yerini aldı.Çağlar(vokal),Sinan(gitar & geri vokal),Uğur(davul),Erdi(gitar & geri vokal),Uğur(bas) olarak grup son halini almış oldu.

"Kefen" Hardcore ve Nu Metal tarzında bir çok cover parça çalmakta.Bunun haricinde kendi parçalarınada ağırlık vermekte.

Bursa'da bar konserleri ve çeşitli festivallerde yer alarak amatör ruhu ile gelişmesini sürdürüyor.
siteleri:
http://www.myspace.com/kefencore
http://www.kefen.rockmekan.com
cebi olmayan guzel elbise. bizi sonsuzluga kavusturacak yolculukta giyecegimiz guzel elbise.
dede- nine vasfına erişmiş dar gelirli kişilerin bir kenara ayırdıkları paranın kullanım yeri.
(bkz: kefen parası)
öteki dünyaya açılan beyaz yelken.
yedi metreden başlayarak on metreye kadar, patiska veya amerikan bezinden imâl edilir.
onu bile bu ahir dunyada curumeye birakacagiz dedirten beyaz ortu, son yolculuk elbisesi.
güncel Önemli Başlıklar