bugün

Kedi onu trafoya sokabilseydi keşke.
Ulan ne cesaret, o kedi adamın sikini taşşağını parca pinçik eder. Kedinin leşini sikti heralde orospu çocuğu.
Hemen güzel bir dayak, akabinde hudutdışı.
Onu buraya sokanlarda kabahat onun suçu yok.çinde yarasa yemek normal mesela bizde normal değil bunlardada bu işler normal ki rahat rahat burda yapiyor.adamlar tek gelenleri yolluyor ailecek gelenleri yollamiyorlar.tek gelenler gelenler sapik tamam ama ailecek gelenler daha sapik herifler akşamdan sabaha üreyip yayiliyorlar kanserli hücre gibi.eee bunlarin yüzde 1ibile bu topluma ayak uyduramaz cünkü genetik kodlarinda var böyle şeyler.
yabancı istihbaratın ajan provakatörüdür, geçiniz.
görsel
Orul orul orospu çocukluğu bu olsa gerek.
Burdan Türkiye Cumhuriyeti Devleti emniyet birimleri ve adaletine sesleniyorum, elimi kolumu ayağımı bağlayın, bu arkadaşa sadece bir tane kafa atayım. Sadece bir tane kafa başka hiçbir şey istemiyorum. Eğer burun kıkırdağını soluk borusuna kadar içeri gömmezsem, 10 sene devletin emrinde bedava çalışayım.
Bana şu fırsatı verin gözünüzü seveyim.
Bunun elini kolunu bağlamanıza gerek yok, serbest olsa da olur, okey verin kafi.
bu tür cinsel sapıklıkların dinle mezheple ırkla milliyetle alakası yok sapık sapıktır şüphesiz.. kediler tarafından silkilmesi gerek..
Umarım başka bir kediye hallenirken kedi sikini taşşağını parçalasın serefsizin.
Orul orul oç hem de.
O kadar dedik hayvanat bahçesindeki maymun kafeslerini kilitleyin diye.

Al işte.
Güzelim ülkenin bok çukuruna cevrilmesinde emeği geçen yüzde 52 48 fark etmez herkesin Allah bin türlü belasını versin.
kedi tırmalayıp ısırsa idi iyiymiş ya ,olmamış.

flamingo saapan vardı bir ara ,izmir'de.

ne hale geldi memleket.
din kardesi yha.