hoş gelmiş yazarı. sözlük vefasızlığı amk adamın nick altını bile açmamışlar. sevişiyoruzda. evet..
birkaç ay önce nick değiştirmesinden ötürü nick altı öksüz kalmış 8. nesil yazar.
ilk başta 11. Nesil sandığım 8. Nesil yazar. iyi yazar.
Ortada kedi varsa kesinlikle seveceğim yazardır.
evinde bir veya birkaç kedi beslediğini düşündüğüm yazar. iyi yazardır. çok severim.

Edit: yeni takip etmeye başladım ama ne hikmetse hep görüyordum.
dhkp-c militanı bir piçin iftiralarına maruz kalmıştır.
bazı orospu çocuğu troller yüzünden sözlüğü bırakıp eylül’de Nick değişikliği ile herşeye sil baştan dönmüş yazar, sanıldığı gibi sözlüğe eylül’de katılmamıştır, gözü gören her insan 8.nesil yazısını görebilir.

Bir troll tarafından boş yazar olarak tanımlanmasını komik karşılamıştır.
Sondaki sayıya bakarsak Sinoplu olabilir..
iyi adam.
Birinin damarina fena halde basmis anlasilan.
Bi sefer sohbet etme imkani bulduğum iyi biridir. La katil isminde Meymenet yok baskasina satasiyosun. Katil nickini alip baskalarini katliamla suçluyosun.
Bazen esprilerini yakalıyorum kaliteli yazıyor da hani. Kalemi keskin olsun daima yazsın.
Bundan ikk sene önce antkaw için para topladık tedavisi için, lakin kaçmış. Şimdi tekrar toplayalim. Yazılım günahtır bu çocuğa.

Dert etmemesi gereken yazar. Arada böyle sarapcilar kusacak yer arar.
Her sabah kapısında aynı itin havladığını gören yazar.

Rica ediyorum bi siktir git artık.
yeter arkadaşlar yeter! her gün bir kavga bu sözlükte. huzur bırakmadınız insanda, sözlükten soğudum. gözlerim doldu resmen.

kavga etmeyin artık. neyi paylaşamıyorsunuz yahu üç günlük dünyada? benim yaşıma geldiğinizde ne kadar lüzumsuz olduğunu anlayacaksınız. 62 yaşında, 3 çocuk babasıyım.
Nihat bi dur zaten ortalık karışık.
11. Nesil değil, 8. Nesil yazar.
kendisine tek sormak istediğim soru şu; bize de bu hayatta bir kedi düşer mi baba?
dilbezek tarafından ifşa edilmiş yazar, bilmeyen arkadaşlardan özür diliyorum. kedilerinannesi nick'i alınmış olduğu için bu nick'i aldım ve tezat olmasın diye fotoğrafı ona uygun koymak durumunda kaldım.
aşağıdaki foto yazarımıza hediyem olsundur.

görsel
Açık oylayan, heval düşmanı iyi bir yazar.

Başından beri erkek sanıyordum hanım çıktı ya la. Hayret vallahi.
8. nesil erkek yazar.

dilbezek ablamın şakasının üzerine devam ettim sadece, bilemezdim özel mesajdan erkek olduğuma yemin etmemi isteyeceklerin çıkacağını, pes.*
erkek olmayan yazar . saldirin....
Aklı başında entryleri olan bir yazar. Böyle devam eder umarım.
çok ama çok değerli bir yazar arkadaşım. sık sık entrylerine rastlayıp, rastladığım manzara karşısında keyifleniyorum. kendisini takip de ediyorum. sözlük'Ün bana kazandırdığı insanlardan.
adam gibi adamdir. sözlükte plmasi hala benim de burada durma nedenlerimdendir .

keşke hatun olaydi. kuturderdik...

iyi yazmaları olsun.