Dünya üzerinde kapladığı alan 30 cm² , ağırlığı en fazla 3-5 kilo olan bir hayvan nasıl bir suç isledi ki sizde böyle bir nefret doğdu? Ne istiyorsunuz ağzı var dili yok garibanlardan? Pedofiliden, tacizden, emeğin karşılığını alamamaktan, hukuksuzluktan, savaşlardan nefret edin çok nefret edesiniz varsa. Rahat bırakın hayvanları.
muhtemelen Bazı insanların kedilere alerjisi olduğundan nefret ediyorlardır. kedilere alerjim olduğunu varsayalım, beni hapşırtıyor ya da nefes alma kabiliyetimi engelliyorsa, bende kedilerden nefret ederdim.
Adam köpeğin kafasına vur önünden ekmeğini al demiş. Götün yiyorsa bir dene bakalım.
benim için an itibariyle başlamıştır. hiçbiriniz kedi değisliniz. sizler bu sözlüğün entry girip saçmalayan üyelerisiniz.
Kediler de sana bayılmak...

Harbiden insana alışan her kedi bayılır lan kendilerine sevmeyen insanı da...
görsel
kedi sevilmezmi be. peygamber efendimiz s.a.v dua etti diye sırtı yere gelmeyen sevimli güzel hayvanlardır. ve asla nankör değildir!

nimeti rabbinden bilir! sahibine bile koyar patiyi!
-alma yemeğimi önümden. karışma bana yerken!
köpek ise nimeti sahibinden bilir!
-vur kafasına, al ağzından yemeği!
delikanlıdır hayvandır kedi....
görsel
Kediler iğrenç tüy yumakları olduğundan normaldir.
Kedi kadar gereksiz ve samimiyetsiz bir hayvan yoktur.
Görüldüğü yerde tekmeyi basmak lazım.
o kadar güzel hayvanların aslında nankör olduklarını bilmekten gelen bir zekadır.
kedilere bayılıyorumm çok şirin yaratıklar..
Akıllı her bir genç ve orta yaşlı
insanların yapması gerekendir.
Hiçbir işe yaramayan tüy yumakları onlar.
Köpekler gibi sadık değillerdir.
O yüzden nankör kedi derler zaten.
Nefret ve tiksinti duymak icin bir sebep daha: gözümle kendi yavrusunu yiyen kedi gördüm. Belki ölmüştü veya öldürmüştü. Ama afiyetle yiyodu hanım efendi.
Sen civcivi yiyen kediden nefret ediyon da solucanı yiyen civcivden niye nefret etmiyon. Bu bir bahane bence. Mesela bende kedi sevmem ama neden sevmiyorum bilmiyorum. itici geliyorlar bana öyle hızlı koşmaları falan ürkütüyo beni. Ne yapacakları belli olmuyor.
Insan da sevmez bunu yapan kişi.
Olması gerekendir.
iğrenç pislikler. Tüy yumakları.
Emin ol onlar da sana bayılmıyor.
Kediler pis ve nankör oldukları için gayet doğal bir durumdur.
insanların hayvansal besinleri tüketmesi kadar etçil olan kedinin de hayatta kalabilmesi için kendi besinini bulma içgüdüsünden herhangi bir hayvanı avlayıp beslenebilmesi kadar doğal bir durumu anormal karşılayan insanların nefret söylemi.
Kedi insana değil yaradana taptığından aç kaldığında ölü insanı bile yemesi normaldir. Yeter ki insanlar duyarlı olsun yedikleri yiyeceklerden hayvanlara da birer kaşık yemek ayırabilsin ki onlara bunu tercih etmesi bırakılmasın.
Aniden karşıma çıktığı zaman bende sevmem, fakat anlık bişeydir. Kedileri sevmeyen neyi sevsin ?
oha ohadır. ayıptır, günahtır. kedileri bile sevemeyen adam hiç bişeyi sevemez. kedi lan bu tatlı şirin bişey. yemek verirsin yer su verirsin içer seversin mutlu olur. neyini sevemiyorlar anlayamıyorum. (bkz: la gardaş bu kedi size ne etti)
Kendisinden nefret etmeme sebep olacak kişi.
Akıllı her bireyin yapması gerekendir.
Kediler tam bir pislik, samimiyetsiz ve nankördürler.
insanlığını silkmek gerekenlerin yaptığı gereksizlik.

Lan esteban, 4 yaşından beri kedi beslerim. Muhtemelen bir o kadardır da tavuk ve yumurta yerim. Muhtemelen hepimiz yeriz. Sen yerken bişey yok, kedi kapınca voyyvoyy.
bi insan nasıl öyle masum bakan bir canlıdan nefret edebilir ki? amk sizin.