bugün

kimi insanın içinde barındırdığı, sebepli veya sebepsiz olmak üzere ikiye ayrılabilen, insanı insan yapan bir aktivitenin ( nefret etmenin ) kediye yüklenmesi durumudur.
kediler malesef sevimli ama nankör hayvanlar.bir şey verirsin yer susar sonra tekrar miyav.
tekmelemek de ne.ancak çelimsizlerin yapabileceği,şizofren hareketleridir. (bkz: kedi öpsün seni)
çöp kutusu çöp poşetini atarken, çöpten fırlayan tek hayvanın kedi olmasındandır kedilere olan nefret.
(bkz: kedi ananı senin)
kedilerden nefret etmek; insanlardan nefret etmek ; kendinden nefret etmek dünyadan nefret etmek diye gidecek saçmasapan nefret etme durumu. kediler köpekler için küçükken aile büyüğü sayesinde öğrenilen korku durumu nefret diye adlandırılıyor büyük yaşlarda.
kedilerden nefret eden insanlardan uzak durunuz.
aslında öylesine nankör olmalarına rağmen bir şey istediklerinde girmiş oldukları o masumiyetden dolayı onlara bi' anlığına da olsa acıma duygusuna kapılmış olmaktan nefret ediyorum.
Bir çocukluk hatırasıdır.
Köydeyim.
Tavuk kuluçkadan yeni kalkmış.
Etrafında 7-8 tane sarı sarı civcivler o kadar sevimliler ki...
Ben de seyrediyorum, yem su veriyorum.
Derken sağdan bir kedi saldırıp bir civcivi götürdü. Halen o hayvanın ciyaklaması aklımdadır. Hayatın biçtiği ömür 1-2 saat oldu o it oğlu it kedi yüzünden oldu.
O yüzden kedi masum bir hayvan değildir besleyecekseniz cücük besleyin.

Veya ne bileyim tapir neyin besleyin kedi beslemeyin.
bi insan nasıl öyle masum bakan bir canlıdan nefret edebilir ki? amk sizin.
insanlığını silkmek gerekenlerin yaptığı gereksizlik.

Lan esteban, 4 yaşından beri kedi beslerim. Muhtemelen bir o kadardır da tavuk ve yumurta yerim. Muhtemelen hepimiz yeriz. Sen yerken bişey yok, kedi kapınca voyyvoyy.
Akıllı her bireyin yapması gerekendir.
Kediler tam bir pislik, samimiyetsiz ve nankördürler.
Kendisinden nefret etmeme sebep olacak kişi.
oha ohadır. ayıptır, günahtır. kedileri bile sevemeyen adam hiç bişeyi sevemez. kedi lan bu tatlı şirin bişey. yemek verirsin yer su verirsin içer seversin mutlu olur. neyini sevemiyorlar anlayamıyorum. (bkz: la gardaş bu kedi size ne etti)
Aniden karşıma çıktığı zaman bende sevmem, fakat anlık bişeydir. Kedileri sevmeyen neyi sevsin ?
insanların hayvansal besinleri tüketmesi kadar etçil olan kedinin de hayatta kalabilmesi için kendi besinini bulma içgüdüsünden herhangi bir hayvanı avlayıp beslenebilmesi kadar doğal bir durumu anormal karşılayan insanların nefret söylemi.
Kedi insana değil yaradana taptığından aç kaldığında ölü insanı bile yemesi normaldir. Yeter ki insanlar duyarlı olsun yedikleri yiyeceklerden hayvanlara da birer kaşık yemek ayırabilsin ki onlara bunu tercih etmesi bırakılmasın.
Kediler pis ve nankör oldukları için gayet doğal bir durumdur.
Emin ol onlar da sana bayılmıyor.
Olması gerekendir.
iğrenç pislikler. Tüy yumakları.
Insan da sevmez bunu yapan kişi.
Sen civcivi yiyen kediden nefret ediyon da solucanı yiyen civcivden niye nefret etmiyon. Bu bir bahane bence. Mesela bende kedi sevmem ama neden sevmiyorum bilmiyorum. itici geliyorlar bana öyle hızlı koşmaları falan ürkütüyo beni. Ne yapacakları belli olmuyor.
Nefret ve tiksinti duymak icin bir sebep daha: gözümle kendi yavrusunu yiyen kedi gördüm. Belki ölmüştü veya öldürmüştü. Ama afiyetle yiyodu hanım efendi.
Akıllı her bir genç ve orta yaşlı
insanların yapması gerekendir.
Hiçbir işe yaramayan tüy yumakları onlar.
Köpekler gibi sadık değillerdir.
O yüzden nankör kedi derler zaten.
kedilere bayılıyorumm çok şirin yaratıklar..
o kadar güzel hayvanların aslında nankör olduklarını bilmekten gelen bir zekadır.
Kediler iğrenç tüy yumakları olduğundan normaldir.
Kedi kadar gereksiz ve samimiyetsiz bir hayvan yoktur.
Görüldüğü yerde tekmeyi basmak lazım.