bugün

görsel

Tunna (ya da tuna)’dan korkan erkektir.

Pek sirin degil hani.
Delikanli erkektir. Benimdir. Uhuhu yoldan gecemedim bugun miyavv dedi bana bende kosarak kactim ondan.
Ya bu gayet normal bir şey, belki küçükken bir kedi üstüne atladı da o zaman korkmaya başladı, belki sevmiyor, belki ani hareketlerinden dolayı korkuyor. Her şeyi alaya almasanız olmuyor sanki.
pısırıktır.
vurduruyor olma ihtimali yüksek.
kediler köpekten daha saldırgandır. köpek yine kendini sevdirir lakin bazı kediler bırakın sevdirtmeyi bir adım yaklaşsanız bile basar tırmığı. benim 3 tane kedim vardı bahçede besliyordum birisi bu dediğim türdendi. tatlı mı tatlıydı ama yaklaştırmıyordu yanına, doğal olarak bazılarından korkulması lazım o nedenle normal olan erkektir....
Benimdir. Küçüklüğümde çöpten suratıma fırlayıp altıma sıçırtmıştı bir tanesi.
Komik ve gereksiz bir kişidir.. kediden korkan bir erkeği erkek diye yanımda gezdirmem vallah.. ödlek şey.
Sorunca hiç biri korkmuyor ama çekiniyorlar. Alt tarafı iki çizik için delikanlıga halel getiriyorlar ya hiç anlamıyorum.
Normal erkektir.

Gece yarısı bir başına yürüdüğünüz karanlık sokakta iki kedi kavga ederse altınıza bile sıçarsınız, o yüzden beylik laflar etmeye gerek yok.
Birlikte manikure gidelim.
Küçükken çöp konteynerına hiç çöp atmamış erkektir.
korkmak demeyelim de çekinmek diyelim. **
muslumandir. kedilerin melekleri kacirdigina inaniyordur.
med cezir izleyen erkektir.
arkadasim. iki metre boyunda adam, kedim var diye evime gelmiyor.
Gerizekalı, embesil, şizofrenik, ve psikopat kişidir. Geçenlerde yaşadığım olaydır. Kedilerden tiksinen bir arkadaşıma dünya tatlısı blue point lynx himalayan pisimi belki kediler hakkında fikir değiştirir diye göstereyim dedim nerde pezo görür görmez ıyy şuna bak tüylü tüylü öldürcen bunları diye bi tepki verdi. Olaylar gelişmeden sakince ayrıldım bu harbiden bir hastalık.
hayatında hiç kediyi ölü balıkla kandırıp bıçak manyağı yapmamış, bomboş bir çocukluk geçirmiş erkektir. *
(bkz: Ailurofobi)

freud'a göre çocukluğuna ineceksin kesin cinsel istismara uğramıştır. yazık lan!
saçma erkektir. ulan kediden korkmak ne demek ya köpek desen neyse. kediyi en fazla seversin.
küçükken çöp atmaya gittiğinde 3 kedinin birden saldırısına uğramış olabilir.

dalga geçmeyin lan. kedilerin tersi cidden çok pis oluyor.

benim de başıma gelmişti ama ben korkmak yerine öc almayı tercih etmiştim. içinde kedi olan çöp konteynerlerinin kapaklarını kapatıyordum.
Kesin vurduruyordur..
Kucuklugune inmek lazim freud ustadin dediği gibi.
psikoloji bile üzerinde çok büyük araştırmalar yapmış, değişik fikirlerde bulunmuş erkektir.
korkmak ve tiksinmek farklıdır, ancak korku var ise bir takım başka problemler de olduğu düşünülmektedir.

edit: (bkz: #21470403)
Tedirgin olduğun içinin sıkıldığı ayın bile karanlığı aydınlatamadığı kimsenin olmadığı bir gecede çöp kutusundan sik gibi çıkıp yanından kaçsın gitsin de senin götünü görürüm o zaman.