bugün

entry'ler (84)

kürdistan kurmak isteyen sosyaliste cevap

kürdistan kurulsun diyen bir kürdü göt etmeye çalışmak gerçekten ahmaklık çünkü onu diyen elemanın göt olmaya ihtiyacı yok zaten en büyük göttür. bırakın ortamlara girip güzel güzel sıçsın müdahele etmeyin.

kürt ağzı

bir kürt kaşı değildir.

not : biraz daha parlatsaydın kaybolması en güzeli.

adolf hitler e sorulacak soru

şöyle olurdu ;

"nasıl başarısız oldun?

amk senin. ulan ne vardı o yahudilerde o kadar takılacak. kafandaki projeleri gerçekleştirmiş olsan şimdi amerikan-yahudi orospu çocuklarının yönettiği bir dünyada yaşamıyor olurduk. avrupa-almanya hegemonyasına razıydık biz.

başarısız oldun ve senin yüzünden amerikan dünya düzeninde yaşıyoruz.

atatürk ün kar üstünde uyur pozu

risale ajans ne amk. onu geçtim mustafa armağan kim.

ulan bu saldırgan tutumlar o kadar komik geliyor ki yemin ederim.

lan milleti provoke ediyorsunuz tamam eyvallah ama senin provokene gelecek insanda gitsin bi köşede kendini becersin şimdi.

ahahahahh mustafa armağan kim amk ya *

keko 3s

ses sorunu çözülmüş ve biji apo ses kalitesi daha iyidir.

şarjları daha uzun süre dayanmaktadır, bir gün boyunca kapanmadan taş atabilme kapasitesine sahiptir.

bugün marjinal olmak için ne yaptın

kürtlerle birlikte biji apooo.....qatil dewleeetttt.....rojavaaaa.... diye bağırdım.

ay ben sizin kültürünüzü çok seviyorum. çok cana yakın, misavirperversiniz dedim onlara.

nasıl iyi mi ?

lezbiyen yapınca bir şey yok gay yapınca aauuv

saçma durum. aynı şeylerdir.

insanları kendi zevkimize göre tartmak tabiki yanlış. ama toplum zevkine ve ahlakına göre tartabiliriz. o zaman bir yerde yargılamaya hak var. doğa dişi ve erkeklerden oluşmuştur ve bu düzene göre şekillenmiştir herşey. insanların dna ve rna larına işlemiş binlerce yıllık köklü bir kod bu ve genel kabul görmüş kuralların dışına çıkan insanlara sıcak bakamamaları tabiki normal asıl bunu yargılamak doğru değil. hümanist olacağız diye düşünüp tartma ve empati kurma olaylarınıda unutmayın bir zahmet. saldırgan tutmu bırakın önce marjinal gibi görünüp kendinizden olmayan insanlara yobaz etiketi takmayın.

hoşlanılan kızın balgam atması

(bkz: haydar abi)

giden sevgilinin arkasından edilecek beddualar

http://www.izlesene.com/video/kirac-beddua/6961063

ve dedi ki aşk

seni de kandırdım...

çıplak uyurken üstüne kız atlaması

birden uyanırsınız ve rüyanın vermiş olduğu etkiyle gidip bir duş alırsınız.

cinleri bir güzel silkmek

ilişki sonrası ağzının ve kollarının yamulmasına sebebiyet verecek durum. denemeyin.

hem yurtta olup hem büt e kalmak

akıl işi değildir. herkes çıkar gider memleketine tek başına kalırsın mal gibi. çok çalış, kopya çek, milletin ayağını kaydır falan ama yurtta kalıyorsan kesinlikle kalma büte. birde kapanınca seni başka yurda göndermeleri var tabi. direkt öl bence.

ghana ghana su içmek

(bkz: ghananı sikiyim) ile cevap verilecek espiri.

kürt olmak suç mudur

kürt ne lan ırk mı ?

üretici öğrencileri olmayan toplum

şeriat isteyen vatandaşlarının oluşturduğu toplumdur. normaldir.

osmanlı döneminde olası dizi isimleri

(bkz: arka saraydakiler)

biten aşkın ardından geride kalanlar

bir adet polo gömlek.

her şeye olur diyen sevgili

kızdır ve salak olanlarındandır. erkekleride mevcut tabi.

çok zayıf kızlar vs çok şişman kızlar

gereksiz kıyastır.

(bkz: zeki insanlar vs geri zekalı insanlar)