bugün

kaşları için kuaföre gitmeyen kızların genelde az kaşı oluyo be, neyse her türlü şekillendirmeye uygun kaşlarımız var ki aldırıyoruz, çoğumuz boyayla doldurup kaş çizmeye de çalışmıyoruz aq fakeleri, kendine kaş yapan kaşsızlar aldırmama gerek yok diye ego kasmış önce gidin de kaş ektirin.
egoya bak kaşından fazla egosu var herhalde, gelen eksilerden söylediğini boş bulduğumuz değil kıskandığımız anlamını çıkarmış aq.
Valla boşuna gibi görünse de kas almak zor iştir bu yüzden elzemdir. Kaş alma şablonları satıyorum kuaförlere ama bı tanesini de acip kendime cesaret edemedim. Etsem mi?
Tanım: kolay görünüp zor olan işi uzmanina bırakmak.
Gidemiyoruz orası da kapalı sözlük. Böyle giderse ya ido tatlıses ya da YouTube kaş alma videolarına düşücem.
Kürt olabilir. Malum kaşları sırma gibi kızların. Frida kahloyla etkileşim kurarak ego tatmini olurlar.
kuaförler daş mı yesin? hadi şimdi virüs var ama geçince gidin tabi. bugünlerde herkes yusuf yusuf yakında herkes birbirinden kaçacak o yüzden de takmayın kafanızı.
Şimdi bir şey derdim ama siz kem gözlüler nazar değdirirsiniz.
maalesef ya*rraği yedim

3 hafta oldu gitmeyeli
ha birdee virus cikti basimiza

Maymundan hallice oldu artik .
Acil bir durum olabileceğini söylemiştim. Kuaförler salgın sebebiyle kapandı , kaşlarını kendi alamayan kızların vay haline.
Acil bir buluşma olabilir. Sevgiliniz aniden buluşalım diyebilir. Hemen kuaföre gidip sıra bekleyecek vakit olmayabilir.
halbuki bu devirde acile gidilir.
Kaş almanın nasıl acil bir durumu olabilir onu düşünücem tüm gece mecburen arkadaş yüzünden.
halbuki overlokçuya gitmesi lazımdı.
Güzel kaş alan kuaför bulmak zor. En iyisi kendine yakışan şekli öğrenip elini alıştırmak. Acil durum olur filan kaş almayı bilmek lazım mutlaka.
Ben değil kaş aldırmak saç kestirmeye bile gitmiyorum, kendi saçımı kendim kesiyorum. Kaşlarım zaten doğuştan mükemmel elhamdülillah.
Hiç gitmedim gitmeyi de düşünmüyorum.

Tükürdüğümü yalamakla meşurum kesin bir şey olur yarın giderim.
Kuaförler güzel alıyor. Hızlı böyle şak şak alıp bitiriyorlar ama ölüm gibi acıyor yine tabii.
Benimdir lan bu.

Bir kez kendim alayım dedim yemin ederim kaş keseyim derken saçımın önünü kestim aq.

Çok beceriksizim bu konularda.
Beceriksiz Bakımlıdır.
Fazladan çıkan 3-5 tel için gitmeye gerek duymadığım için bu gruba ben girmiyorum. Zaten kaşlarım öyle martı gibi değil güvenemem olan şeklini de bozar mazallah allah korusun.
Kaş çok zormuş. Yani uyumu tutturmak annemden ve kardeşimden biliyorum.
Size ne be. Kuaför işini gayet iyi yapıyor kendim yapınca hiç güzel olmuyor. Lise ikiden beri iki hafta da bir giderim şahsen.
Tamam bende kendim alıyorum bıyık olsun, kaş olsun. Fakat, el ayarı diye de bir gerçek var arkadaşlar. Geçenlerde sol kaşıma bi girmişim ortalık toz duman, resmen faça atılmış gibi dolaştım günlerce. Kaştan eser yok adeta.

Beceremiyorsan fazla zorlama derim kardeş.
Kız kuaföre giden kaştan iyidir.
en iyisi hiç almamaktır.. kızlar sizde benden örnek alın böyle çok güzel oluyor.. yine herkes size hayran falan filan.. kapiş.
Kurbanlik koyun gibi acaba içine edecek mi demekten kendini alamadigin..