bugün

Kaçak sigara içip ülkesine savunan insan geliyor aklıma..!!

Bir de parayı çok sevip tutanlar geliyor.
Zamlar el yaktı el. Var mı bildiğiniz online satıcı.
5 liradan 10 paket aldım. normal olması gereken sigara fiyatı.
ekşide gördüm fiyatı 5-9 tl arasıymış normal.
bir zamanlar sadece kaçak pall mall içiyordum şu anki sigaralara taş çıkartır param olsa yine pall mall içerim ama malum 2005 sarmak zorundayım.
valla hacı siz bu sigara zamlarını çekmedikçe ben kaçak içmeye devam edicem. kaçak sigara deyince çoğunun aklına sahte, ne bok olduğu belli olmayan sigaralar geliyor, hayır yanlış düşünüyorsunuz duty free kaynaklı olanlar tekel sigaralarından bile daha iyi.
sakarya'da nerede satıldığını bilen yeşillendirsin.
TAPDK Bandrolü almamış sigaradır. Kaçaktan ziyade vergisiz sigaradır.

Serdivanda vardır moruk. Malum öğrencilerin olduğu bi yer. Sora sora bağdat bulunur.
sigara fiyatlarına uygulanan vergilerin artırılması ile birlikte günden güne aranabilen ayrı bir sigara çeşidi.
Kimi zaman 50tl’ye bir karton sigara içmek istediğimde aldığım sigaradır. Öğrencilik bunu gerektirir diye düşünüyorum, her seferinde 14tl ver ver yeter amk.
yakalanırsa hapis yatması muhtemel sigaradır.
malum ırkın iyi bildiği şeylerden biri.
Sigara dediğin keyif için içilir onu içeceğinize hiç içmeyin.
Tütününün yaş olma ihtimali yüksektir.
Legal sigaraya göre çok daha ucuz olan sigara türüdür. Legal sigaradan da çok kalitesizdir.. Çok parasız kalırsanız mecburen tercih edersiniz. Doğuda gırla giden sigaradır.

Prestige tam bir b*k. Bir kere içtim, sonra sarma tütünün bile daha iyi olduğuna karar verdim.. Sigara keyif için içilir.. Kaçak sigara bunun içine eder..
Zümerret vardi hala varmi o.
uzun prestige iyiydi, samsunda maalesef kaçak sigara bulamıyoruz.
bulgaristan'dan iğneada yoluyla kaçak giren 1980 lerin kent sigarası mı hortluyor.
Sigaraya yapılan fahiş zamlarla, iyice yıldızı parlayan sigaradır. Malûm parti güya halkın sağlığını düşünüyor, inanın gözlerim doldu. Madem halkın sağlığını bu kadar dusuniyorsun, temel gıda fiyatlarını ne yap et düşür.
12 eylül öncesi bulgaristan'daki sigara fabrikasından kaçak ürünler türkiye'ye sokulurmuş. 12 eylül'den sonra "madem kaçak içiliyor, serbest bırakalım, vergisini alırız" diyerek kaçak sigaraya vize verilmiş.
Soğan depolarına baskın yapan hükümetin göz göre göre gayet çarşı yerlerde açılan dükkanlarda satılan bu sigaralara müdahale etmemesi dahası neredeyse alacağı vergiden bile vazgeçme pahasına bu ülkenin en büyük yatırımlarından bazılarını yapmış istihdam sağlayan bu ülkede üretim yapan sigara fabrikalarının ürünleri yerine başka yerlerde üretilen sigara satışının önünü açması, sigarayı pahalandırıp bu satışa dolaylı destek olması... bu paraların nereye gittiği de herkesçe malum iken size ne düşündürüyor? Sahi başımızda hükümet edenler gerçekte kim.. Kim bu insanlar amaçları ne diye düşünüyor musunuz??
16-17 yıl önce taksim'deki işportacıdan lucky strike alırdım.