bugün

sigaraya daha az para vermektir. yurtdışından orjinal sigaralar ucuza geliyosa ne ala, bir de prestige, 2005, sıla gibileri vardır ki peçeteye çay sarsanız daha iyidir.
Aileden, öğretmenden kaçak olarak içilen sigaradır. Keyfi bin kat daha fazladır. Bugün lise yıllarına dönme şansımız olsa sigaraya yine başlardım.
sigara parasının örgüte gittiğini bilmeyen insanın yaptığı eylemdir.
bir süre gürcistandan gelen winston light içtikten sonra bronşit başlangıcı görüldü zar zor hafif sigara (bkz: west gri) içmeye başladım da kurtardık. 1 lira fazla veririm türkiye üretimlisini içerim arkadaş.
hatay da ya da sınır kentlerde öğrenci olan arkadaşların sigara giderini minimize ettiği durumdur.
Daha az para ödeyerek aldığı sigaranın hala kendisine zarar vermediğini bilmektir.
sınır şehirlerde daha yaygın olan öğrenci halidir. her tekte 'bir dahakine tekel alıcam bu ne lan ' denilen duruma yol açar.
kaçak sigaradan elde edilen paranın illegal işler için harcandığını bilmemek.
30 kilo katranı öksürerek çıkarmak nedir insana gösteren olaydır efenim. *
mehmetçiğe bir kurşun sıkmaktan farksız bir eylem. o kaçak sigaraları ülkeye kimin soktuğunu duymayan bilmeyen yok. hem dişarda bağirackasin kahrolsun pkk, sora gideceksin kaçak sigara içeceksin. işte bizim ülkemiz bu yüzden bir yol alamıyor. herşeyin şov kısmındayız.
vergili sigaradan dolayı oluşan maddi kaybı biraz olsun azaltabilir.
vatana ihanettir.
keleş şarjörüne yerleştirilmiş mermidir.
Sırf tütün içmekle aynı tahribatı gösterir.
laf atarsın gururuna yediremezssin bigün paran biter sigarasızlık kafana vurur o zaman koşarak gidip alıp götünle içersin. yani büyük konuşma bir gün sike sike içersin amk.
Lise zamanlarımda, babamın sigara öğrenmesi dolaylı yoldan harçlığı azalttığı zamanlarda içtiğimdir. Allah belanı versin prestige..
Bu amınakodumun kekolarının harbiden ciğersiz olduğunu anlamaya vesile olan eylem. Ulan imkan olsa şu kaçak sigarayı kompresöre bağlasan çalışmaz istop eder. O değil, dikkat et kaliteli bi kaçak sigara yok. Sevmediğin birine bi baks victory alacaksın 6 aya akciğer kanseri haberi gelecek. O derece. Ha ben orjinal Güneş'te kurutulmuş kükürtsüz çelikhan tütünü içiyorum orası ayrı.