1. 1.
    1.Kitaplıktaki kitapları veya belli bir daldaki gereçleri,nitelikleri bakımından tanıtmak,arandıklarında bulunmalarını sağlamak amacıyla,yer numaraları belirtilerek hazırlanmış kitap,defter veya fişten oluşan bütün,fihrist.
    2.Kitabevi,yayınevi,kurum vb. kuruluşların yayınlarını,ürettikleri malları,eşyaları tanıtan,gösteren liste veya kitap,fihrist.
    ... italiano
  2. 2.
    tanıtımı yapılmak isteyen her türlü şeyin tanıtımını yapan kitapçık.
    1 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    broşür bunu küçüğüne denir
    ... vezir tonyukuk
  4. 4.
    ALOKATALOG
    Profesyonel Katalog Tasarımın'da; Online Çözüm;
    AloKatalog internette "tarzını tasarlat" sloganı ile zahmetsizce tasarım hizmeti vermektedir. Son yıllarda internetin hayatımızı kolaylaştırdığı malum. Müşterileriyle dirsek teması çalışan ve memnuniyeti ilke edinen alokatalog, kreatif kurguyu üretime dönüştürmektedir. Tıklamak sizden tasarlamak bizden...

Hizmetlerimiz; Katalog Tasarım, Ürün Kataloğ Tasarım, Acil Katalog Tasarım, Vip Katalog Tasarımi, Fotoğraf Çekim, Digital katalog Tasarım, Web Site Tasarı,Dijital katalog Tasarım, Web Site Tasarım, Reklam Ürünler, insert Tasarım, logo Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarım, Kartvizit Tasarım, El ilanı Tasarım, Broşür Tasarım, Cepli Dosya Tasarım, Yayıncılık; Dergi Tasarım, Kitap Tasarım, Kitap Kapak Tasarım, Kurumsal Ürünler, insört Tasarım, Diplomat Zarf, Tasarım, Fatura Tasarım, Antetli Kağıt Tasarım, Cebli Dosya Tasarım, Tasarım Hizmetleri, Grafik Tasarım, Digital katalog Tasarım, Tanıtım Ürünler, Afiş Tasarım, Ambalaj Tasarım, Dönkart Tasarım,

<a href="http://www.alokatalog.com...t;>AloKatalog</a>;
    <a href="http://www.alokatalog.com...t;>AloKatalog</a>;
    -1 ... zoom699
  5. 5.
    firmaların geniş kapsamlı bilgi ve fotoğraflarını içeren çok sayfalı ve genellikle kalın gramajda kağıda basılan tanıtım malzemesi.
    ... hasmet ibriktaroglu
  6. 6.
    tanıtım/reklam ve kullanıcı ile potansiyel müşteriyi bilgilendirme amaçlı üretilir. katalog baskı fiyatları iyi araştırılarak bastırılmalıdır. çünkü türkiye'de kaliteli firmalar arasında uçuk fiyat farkları yer alıyor. en ucuz olarak bildiğim firma gc tasarım firmasıdır. daha uygun fiyata o kadar kaliteli iş çıkartan bir firma daha görmedim, o kadar zamandır da bu sektördeydim, gözüm kapalı gc tasarım'ı öneriyorum.
    ... birdemi
  7. 7.
    (bkz: avon kataloğunuzu istemeyi unutmayın)
    ... surlara kafan atan uruk hai