bugün

gece gece sessizliğin içinden gelen bir acayip hayvan sesiyle karanlık bir ormanda olduğunuzu zannedip gidip yatmak isteği uyandıran korku etmenidir. *
"hele gecenin dördünde duyulduğunda" lafına ancak, "hele gecenin dördünde ne yapıyorsun da o sesi duyuyorsun" cevabını akıllara getiren sestir.

bilgisayarınıza laboratuara soktuğunuz usb'yi soktuğunuz zaman dışında gelmiyorsa, şanslısınız. yok gecenin dördünde geliyorsa, bir düşünün kendinizi derim.
(bkz: kameralara oynamak)
(bkz: silent mode)
- gos kazim abi gos duttum serefsizi.
Domuz sesidir.
(bkz: at ki$nemesi)
pasif koruma modunda kurtulabileceğiniz ses. Özellikle personel bilgisayarınıza geceleri 45 yaş ve üstü biri oturuyor ise; şiddetle dikkat etmeniz gereken kriz meselesidir. Kişi olduğu yerde kalp krizi geçirip ölürse kaspersky'a dava açma hakkınız yoktur. Bilginize...

(bkz: lanet olası pislik)
\Skin\sounds klasöründen infected.wav silinerek kurturulan zamazingo.**
kaspersky antivirüs programının çok az olan kötü yönlerinden birisidir. programa uydurukluk imajı verir.
samsunda periyoduk elektrik kesintilerinden birii yaşıyorsanız ve aydınlık olsun diye dizüstünü açtıysanız insanın korkudan altına edebileceğinin an meselesi olduğunu hissetiren sestir. sırf bu ses için nod 32 yi yi yüklememek de ayrı bir fantazi tabi.
saat gecenin 3 sularında halısahadan gelip bilgisayara oturulmuş vaziyette msn-football manager-winamp üçlüsü kurulmuş iken "lan yoksa bi wonderkid mi buldum" derken (tam bu esnada suratla monitor arası 15 cm yok) bu lanet olası ses çıkarak yarım etti beni.
*
eski bir inanışa göre, çıkan ürkütücü sesin antivirüsten değil de yakalanan virüsten geldiği söylenir. kaspersky ın yakaladığı virüse o anda ne yaptığıysa meçhuldür.
gece gece ev ahalisini uyandırmakda birebirdir.
duyulduktan sonra hiç suçu olmayan kaspersky'e ana avrat saymakla son bulucak eylemdir.
(bkz: yakaladım ibneyi)
uzun süre düşündüm taşındım bu kesinlikle tecavüze uğramış dişi at sesidir. kişneme gibi ama ciyaklama gibi de.. bir keresinde alt komşuyu yukarıya çıkarıp "gece gece anırmaya utanmıyor musunuz" dedirtmiştir. lan bize gizli bir mesaj mı veriyor kaspersky acaba?
tecavüze uğrayan alien* sesidir, iğrençtir, korkutur.
(bkz: avira antivirüs ün virüs bulduğunda çıkardığı ses)
(bkz: mutant)
kaspersky'yi kaldırma sebebidir. tarama esnasında birkaç saniye sonra duyacağınızı bilseniz bile "hay mna koyim ya" diyor, daha sonra ağlamaklı oluyorsunuz, dizlerinizin bağı çözülüyor. tek çözüm sesi tamamen kapatmak; kısmak da fayda etmiyor. hatırlattınız bak yine.
alta sıçmanın ve sıçırtmanın en kolay yoludur.
kurtulmanın zor olmadığı tiksinç sestir.

http://www.langturk.com/k...-sesi-nasil-degistirilir/
şeker hastası , panik atak vs. hastalıklara sahipseniz bu ses size bilgisayarınızı parçalatabilir.
kaspersky tarafından tecavüze uğrayan virüsün haykırışlarını içeren sestir.
insanı yerinden zıplatan sestir. çok kötüdür çok...