bugün

kıskanılmaktır elbette. onun dışında kezbanlar sizi ve türevlerinizi kapak resmi yaparlar bundan rahatsızlık duyarsınız zira ben bir türk kızının kapak resmınde bulunmaktan utanırım. daha çok zorluğu vardır ama psikolojik zorlukları bunlardır.
O kadar şeyi ben de kullansam ben de böyle olurdum cahilleriyle uğraşmak.
bir egolu vatandas beyanı dikkate alinmamasi gerekir.
hiç öyle dertlerim yok.
ibnelerin daha çok hedefi olmak. kas geliştirdikçe beynin küçülmesi. kas yaptım abazanlığıyla spor salonundaki bütün kızlara sarkmak.
kimse sizle kavga etmek istemiyor kızlar üstünüze atlıyo falan.evet.
Gömleği çıkarması zor. Saçma sapan hareketler yapıyor insan bazen çıksın diye.
Bazı kıyafetler üstünüzde kötü duruyor ve gömleklerin çoğu hoş olmuyor. Yazın iyi ama.
kaslı erkekler eskisi gibi hızlılık konusunda çevik olamazlar.
kızların aa bu beni kesin aldatır gözüyle kaslı erkeklerle ciddi düşünmemesi.
yolda yürürken kızların dikkatini çekmek. sağım solum önüm arkam kezo doluyo adam akıllı yürüyemiyorum sokakta. evet.
Yardım almadan mont, ceket giyememek. özellikle omuz kısımları çok zorluyor.
Giyinmeyi biliyor ve ağzınıZ biraz laf yapıyorsa istediğiniz an sikişebilirsiniz.

(bkz: kadınlar Maldır)
spora yazılayım da biraz kas yapayım diyemiyorsun.

var çünkü. ahahahahhahahah
egosu kaldırdıkları ağırlıklardan fazladır.
sırt kasları yüzünden kapılardan dikine geçmek zorunda kalmak. çift kişilik bilet almak her zaman...

dedemi sırtıma bindirip 90 barfiks çekiyorum....
Lan ne zorluğu salak salak konusmayin.

Gidip salonlarda , şurda ,burda para dokmesem de amele kasina sahibim ve o sizin sisirilmis sözde kaslariniz gibi değil muhallebi bebeleri.

Ve de hiçbir zorluğu yok.
beyinsiz olmaktır. çünkü kas çalışana kadar kitap okusanız, eğitim üzerine düşseniz o sürede bir akademik kariyer bile yapabilirsiniz. ama siz üniversite mezunu kaslı koca bir sike benzemeye yarayıp göğsü implant olan eğitimsiz kıllı kızları sikmeyi tercih etmektesiniz.
Sözlük kasınca whatsapp a çağırmak gibi zorluklardır.
kahrolası ön yargılarla boğuşmak olacaktır. (bkz: kars lı bir erkek olmanın zorlukları).
sadece vücudu geliştirip beynini geliştirmeyenlerin yaşadığı zorluklardır.
kas ağrılarınızın olmasıdır.
kapılardan geçerken zorlanmak. evet.
insanların göz hApsinde tutulmak olabilir.

Not: (bkz: bir arkadaşım)
durumu stabil kılmak zordur.