1. 1.
  müsküler distrofi: vücudumuzu hareket ettiren kasların hacminde küçülmedir. Bu durum yalnızca kasın kendi hastalıkları nedeni ile ortaya çıkmaz. Kas ile ilişkisi olan sinirler, sinirlere emir veren omurilik ve beyin dokularının hastalıklarında da kaslar erir.

  diyet ve aşırı yorucu sporlarda protein desteğiyle kasların erimesi önlenilmeye çalışmalıdır.
  3 ... linka
 2. 2.
  dünyanın en iğrenç hastalığı olabilir. hele de gözünüzün önünde birlikte büyüdüğünüz iki kardeşin, günden güne düşüşünü, kafasını bile kaldıramayacak duruma gelmesini ve ölmesini gözlemlemek zorunda kaldıysanız. bat dünya bat!
  4 ... ahlaksiz ve sorumsuz
 3. 3.
  Kuzenimin vefatina sebep olan hastaliktir ne yazik ki...
  2 ... esra kardashian
 4. 4.
  akşam akşam akla gelmesinin sebebi, gerizekalı bir feysbuk sayfasının büyük ihtimalle bu hastalıktan muzadrip bir çocuğun resmini kullanarak altına "Çaresizlikten'mi Bahsediyorsunuz ? Her Beğeni = 1TL Her Yorum = 5TL Her Paylaşım = 10TL Hedef 3.000 Beğeni , 1000 Yorum , 1000 Paylaşım Destek !" gibi bir açıklama koyması ve sayfamda birkaç izansız insanın bunu gerçek zannedip paylaşmasıdır. o gerizekalı sayfanın aptal yöneticileri acaba ne düşünüyor? bu hastalık nedeniyle çok sevdiği insanları kaybetmiş olanlar olabileceği akıllarına gelmiyor mu? iki sikindirik yorum için, ne bileyim daha fazla hit alabilmek için falan artık her ne için bunu yapıyorlarsa değer mi?
  ... ahlaksiz ve sorumsuz
 5. 5.
  derin bir of çektirir.
  2 ... yeter amk
 6. 6.
  ileri yaş, kanserin komplikasyonları yahut siroz gibi insanı aşırı zayıflatabilen hastalıklar sonucunda da meydana gelebilir.
  2 ... nardaninciler
 7. 7.
  tıpsal adı sma olan hastalıktır kesin bir tedavisi olmasada ilaç vardır ama sağlanamadığı için süründüre süründüre acı çektire çektire öldürür.tanrı insana ölümün kolayını nasip etsin.
  ... nick koymayi unuttum
 8. 8.
  7 yıl içinde öldürür.
  ... min son