çocuğunun yanında karısını döven arap çomarını içimizin yağları erircesine zevkle seyrettiğimiz bir şekilde döven türk kahramanlardır. bu arap çomarlara nefes aldırmamak lazım nefes...

https://www.mynet.com/tv/embed/7249760#t=10

https://www.mynet.com/esi...eydan-dayagi-110106811285
islam inancınin insani insan yaptığına sürekli şahit oluyorum.

bunun en onemli kanıtı, kim olursa olsun mazlumun yaninda zalimin karşısında olmayı emreder.

kafatasçılık ne kadar ilkel kaliyor bu naif inancın karşısında
yeterince dövülememiş şerefsizdir. ilk dalan adam iyi vuramadı da ikincisi tam tutturamasa bile 2-3 tane sağlam çaktı. rabbim biliyor ya denk gelmiş olsa yerden kalkamayacak hale getirirdim 30 saniye içerisinde. müdahale eden arkadaşları hem tebrik ediyorum ama hemde kınıyorum bu yüzden. o pezevenk videonun sonunda hala ayakta idi..

bu medyanın "yabancı uyruklu" yavşaklığına da ayrıca tav oluyorum belirtmeden geçemeyeceğim. ulan bu olayları yapanların yüzde 95 i ya suriyeli ya afgan. yabancı uyruklu deyince insanlar anlamıyorlar mı orta doğulu olduğunu ? bu üstünü örtme çabası neden. hükümetteki abileriniz efendileriniz mi kızıyor suriyeli falan deyince hayırdır ?
Ne dövmesi dedirten Türkler.

Bizimkiler adamı dövmemişki.

Adam karıyı dövmüş üstüne ayırmaya çalışan sırtı çantalı genci dövmiş bir de.
Bizim salaklar da birbirini engellemeye çalışmış, daha iyi dayak yesinler diye.
işte görmek istediğimiz hareketler.
Gücü mülteciye yeten tipler. On beş yıldır kadınları insanlıktan çıkmış bir şekilde tarumar eden vatandaşları mal mal seyrediyor bu denyolar. Polis gibi her şeye karışsın insanlar demiyoruz ama yabancı uyruklu insanlara ırkçı öfkelerini kusacak yasal mazeret arayıp, kendince de bulmuş denyoları alkışlamak ta götlüktür, en zarifinden.
suriyeli hem karısını hem de ayıranları dövmüş resmen. bizimkiler anca çene yorsun icraata gelince fıs.
Karısını döven suriyeliyi döven türkleri döven amerikalıyı döven meksikalıyı döven başlıkdır.
Karısını dövene daha müdehale etmem. Karısını döven adamı kafayla yere indirdim. Karısı sen ne karışıyorsun diye bana saldırdı. Adam benden korkmasaydı şikayetçi olacaklardı.
Malları buraya toplayan Türkler.
Farklı dinden olanlara karşı soykırım yapan hitler aşırı dinci hristiyan değil alman faşisti,
Ama karısını döven adam dininden dolayı dövüyor,
Vay amk.
Gerçi bu duruma sebep olanlar da dinci tayfa ama söz konusu durum islam'dan değil onu anlatan soysuzlardan dolayı, arapça da bizimkinden daha lastik gibi, biri okuyor Kuran'da dövün yazıyor diyor, biri okuyor hayır uzak durun yazıyor diyor, hangisi doğru diye araştırmak dincilere göre küfür, zaten araştırabilecek olan, ehil olan, üste maaşını bunun için alanların çok da makam arabasındaydı, en son neydi diyanet işleri başkanının arabası?
Ellerine sağlık denilesi Türkler.
inşallah sokak ortasında karısını döven, bıçaklayan, vuran türk, Kürt, laz ve diğer erkekleri görünce de aynı cengaverliği yaparsınız.

Yahu çocuğunun yanında karısını döven adam!
Çocuğunun yanında anasını döven adamı döven adam!
Böyle deyince de pek bir fark kalmıyor sanki ama
Eşini döven diğer insanları ne yapmalı burada ırk ayrımı yapacağınıza ilk önce kendinizi eğitin güçlü olan insanlar her daim güçsüz insanları ezmek ister sebebi kendi içlerindeki ezilmişlik duygusudur. Sizler birilerin işlerini burnunuzu sokmadan önce ince eleyip sık dokuyun derim.