candır can.
evlendiğimizde başımızı yakacak olan erkektir. amacın ne aslanım senin?
abartmış erkektir. haftada iki, üç en makbulüdür.
gereksizdir. her gün alıyorsa bu alışkanlık olmuştur. oysa ki içinden, derinlerinden isteyip de alması daha güzel, daha samimi ve daha tatlıdır.
Kıymeti olmayan erkektir.
her gün çiçek almak yerine beklemediği bir anda çiçek uzatmak daha anlamlıdır. özetle bokunu çıkarmıştır
birinci haftanın sonunda çiçek türü yüzünden kavga çıkaracak olan karısına karşılık bile veremeyecek erkektir.
ılıktır.
Eşinin mutluluğu ile mutlu olacak erkektir. Her gerçek erkek gibi ailesinin ve çocuklarının emaneti olan eşinin mutluluğuna çırpınan kuş gibidir.
çok tatlı ve sempatikdir.
Bence cicek degil cicek fidani alsin. Zaten o cicekler soluyor. En azindan fidani ekerler ev guzellesir.
Çiçekle mutlu olan kadının, insanlığı eksiktir..
saksıda alsın. balkonlarından aşağı sarksın çiçekler ^^
olayı sıradan hale getirdiği için eşi mutlu olmayacak erkek.
Büyük ihtimalle çiçekçiyle yiyişiyo, tabi çaktırmamak için.
çiçek klişe olmasının yanında daha iyi seçenekleri kısıtlayan bir rol oynuyor aslında.

sevdiğim bir insanı mutlu etmek için hediye alırım ancak bu hediyenin onu gerçekten mutlu etmesini ve işine yaramasını isterim. dolayısıyla çiçek değil de bir adet makyaj takımı veya yakın zamanda beğendiği elbisenin alınması daha mantıklı gibi...
her gün almak bütçeden ziyade ne bileyim biraz tuhaf olabilir fakat, sık sık alınması hoş bir davranış bence.
Adam gibi adamdır Umarım karısı bu davranışı hak ediyordur...
her gün alınabilir elbette. ama hiç ummadığı anda alıp vermek daha iyidir. sürpriz yapmak lazım.
Ben genelde alırdım.evde etrafa bi baktım benim aldığım çiçeklerle dolu.kurutulmuş,kendi vazosunda vs.eşim o zaman dediki'canım bir daha çiçek alma,atmaya kıyamıyorum'.o günden sonra belirli özel günler haricinde almam çiçek.
az daha koyar 35 lik alırım tatlı tatlı başbaşa içeriz.Çicek ney lan kuruyunca at çöpe.
yaptığı kaçak kesimleri gizliyordur şerefsiz.
hediyeleşmek güzel şey ama abartmadan tabii, maksat sevdiğini göstermekse başka yollar da var.
kaliteli zaman geçirmek, önemsediklerini önemsemek vs...
hergün almaktansa ara sıra çiçek almak makul bir seçenek olmakla beraber seyrek bir frekansta teraryum almak çok daha akıllıca.
sebeplerine gelelim;
Teraryum kesinlikle çok daha estetiktir.
Teraryum bitkileri bakım konusunda sizden daha az beklenti içindedir.
Teraryum ile hayalgücünüz dahilinde küçük bir habitat oluşturabilirsiniz.
Teraryum yaşar, demet çiçek ölür.

tek bir fotoğraf ile hayalgücünüzü sınarlamak istemiyorum bu sebeple tavsiyem google'a teraryum (terrarium) yazıp görsellere göz gezdirmeniz olacaktır.
görsel