bugün

3 kişiye kadar indirebiliyorum. Sonra da esnaf mesnaf yardım eder zaten. Adamın dilini keser götüne sokarım.
Artık 11 kişi laf atıyor olur.
Kurşun eskiden 2.5 du amk 5 lira olmuş. 10 adamı tek kurşunla vursan bile 50 tl gidiyo. Bu ülkede adam Bile vursan para gidiyor.
Ateş!!!
Bana sevdanın yolları size kurşunlar.
ölümüne dalarsam ölürüm, belimde tabancam varsa affetmem hepsinin bacaklarına saydırırım. akıllı biriysem 10 kişilik grup olan bir bölgeden geçmem.
ölümüne dalarım amk.
Beni tanıyan bi grupsa açıkça söyliyim cesaret edemezler isterse 20 kişi olsunlar
Velev ki oldu o an sağlam bi dayak yerim ama sonrasında o 10 kişiye muhteşem, ateşli, unutulmaz geceler geçirtirim
Dillere destan olur bandırma sokaklarında.
Dayak yiyeceğini bilsen de atlaman gereken bir durumdur. Aksi durumda sokağa çıkacak yüzünüz kalmaz. Yani kalmamalı en azından.
kimse kusura bakmasın ama boynumuzu eğip yolumuza devam edecek değiliz. yanlış kişiye çattılar dünyanın kaç bucak olduğunu gösteririz.
kız arkadaşımı evine yolcu edip otobüse bindirmek için durakta otobüs beklerken, 4 tane lavuk 2 adet kezban yanımıza geldi. alkollüler her hallerinden belli.

neyse otobüs geldi, kız arkadaşım otobüse binip bana el salladı, o gruptan bir lavukta ona el salladı. ben sorgusuz sualsiz sigaramda ağızımdayken atladım ben bu çocuğun üstüne. altıma aldığımda arkadaşı sırtıma vurmaya başladı. ben o çocuğu eziyorum, onlarda beni eziyor. en son çocuğun üstüne kapandım sırtım acımaya başladı. o sıra polis geldi, bizi nezarethaneye götürdü.

araya bir kaç tanıdık sokarak ben nezarethaneden çıktım, polislere olayı anlatınca polisler bu sefer lavukların hepsini ezmeye başladılar.

yani dolaylı olarak, eninde sonunda ben adamın a...k... seviyorsam, hele ki eşimse; sonunu düşünmem.
Hatunu alıp uzaklaşmaya çalışırım..

Ama kesin benim hatun emrah efendi yemedi dimi .

Senin erkekliğin bu kadar diye gaza getirir..

Sonuç olarak dalarım...
bireysel silahlanma olsaydı bunlar olmazdı.
9 kişi olsa alayını sikerdim ama 10 kişi çokmuş be monşer.
bunun dizisi olur.

(bkz: ölmek için 10 sebep)
(bkz: çekerim emaneti sikerim adaleti)
- oyşş, karıya bak.
+ abi bi saniye. sözlüğe girip, karınıza 10 kişilik grup laf atsa ne yaparsınız basligindaki tavsiyeleri okuyup ona göre davranacağım. neydi lan şifrem.
- roaar.
+ abi, bi müsade eder misiniz.
- sözlök nö lön.
+ işte böyle sol tarafta başlıklar var, onların içine tanımlar yazıyoruz, kızlar falan var, teklif ediyor, ayaklarını, memelerini falan atıyorlar.
- öyö yöp bözö. böz dö yözöcöz.
+ hemen abi.

görsel
çeker vururum.
Bunca cengaverin bulunduğu ülkemizde her gün birileri öldürülüyor ve tüm cengaverler her zaman ki gibi seyrediyor. Yani masal anlatmayın, sizin ütopyalarınız bizim umrumuzda bile değil.

Akıllı adam sessizce çekip uzaklaşır, aptallar ya öldürülür ya da öldürüp hapse gider.

Hayatımda zerre değeri olmayan bir aptal sürüsü için değer mi ? Düşünsene bir daha belki hiç görmeyeceğin tipler.

Evet onların yaptığı namussuzluk ve onursuzluk, ama siZin yaptığınız cahilce bir aptallık olmamalı.
o değil de diyelim ki yürüyoruz ve arkadan lafı duyduk. kim sayar lan o pozisyon ve panikte o güruhtaki kişi sayısını?

- oyşş, karıya bak.
+ hmm, 1,2,3,4,5,6,7,8, az öne gel, 9, arkada kısa biri mi var, heh 10.
11 nci olarak bende olaya dahil olurum.
Yıllarca böyle bir an için hazırladım kendimi.. Kung-fu karate öğrendim..daş atma egzersizleri yaptım. Hatta kemerini silah gibi kullanabiliyorum..mincika ustasıyım..

Lakin hiç başıma gelmedi..norvecte yaşamak zor iş..
Bir yumrukta hepsini indiririm.
namus hiçbir şeye benzemez aga ölümüne dalarım.
Ak 47 nedir nasıl çalışır.
sevgilim kusura bakmasın koşarak kaçardım.