bugün

tam bir komünist ruhu olan ve bunu hakkı ile yerine getiren kişidir.
delikanlı adamdır.
komunizmi bilmeyen sevmeyen yavsaklar icin sacma bi durumdur. (bkz; insanlarin esit olarak yasamasini istemeyen fakirler ve somurulmeyi seven fakirler )
nesilleri tukenmistir.
aslında tüm insanlığın yapması gerekeni yapar.
allahtan korktuğu için karıncayı dahi incitmeyendir, yüce allahın izni tayyip beyin şefaatiyle devrimcilik kemalistlik ve komünistlikten vazgeçerek imana gelecektir, hak yolda, allah yolunda cihad eden bir müslüman olacaktır.
Allahuekber..
çakma komünisttir. son zamanlarda bunlardan çıktı bir de. şiddetle kınıyorum. sosyalist dediğin adam yakmalı, yıkmalı, vandallık yapmalı vb...
devrim gününde karşı devrimcilerinin kafalarının ezileceğini bilmesi gereken komünisttir. aksi taktirde romantiklikten öte gidememiştir.
Amaç herkesin hakkını alması ise sonuna kadar desteklenecek onurlu bir yoldur fakat işin içinde beynelmilel uşaklık varsa destek atmayacağım yoldur.
insanlığın yüksek değerlerinden bolca nasibini almış mübarek bir kişidir. benim yıllardır savunduğum bir teorim vardır. eğer dünya, kapitalistlerin sadece pragmatist (pratik icraatçı) aklıyla,fakat bunun yanı sıra sosyalistlerin kalbi ve ruhuyla yönetilseydi sizlere yemin ediyorum yeryüzü cennet olurdu...
Karıncayı ezmez, ama dağda elde keleş askere kurşun sıkmayı, sıkanları korumayı, kollamayı iyi bilir.
karıncaezmez şevkinin oğlu olabilir.
YUREGI BENDINE SIGMAYAN ADAMDIR.
sevgi doludur.
genelde herkes zaten işin en başında böyledir. sonra vahşi emperyalizm ve emperyalizmin piçi olan faşizm ve uyguladığı şiddet bunları zıvanadan çıkarır. umutsuzluk ve öc alma duygusu ile karınca bile sikilir kafası yerleşir.

sonra da zaten hareket başarısız olur. çünkü bu sektleşme zamanla emperyalizm ve kapitalizm olan asıl düşmanı unutturur, düşman polis olur, türkiye için -yine de halkın çocuğu- ülkücü olur. hedeften sapılır.

olmaz işte sonra. mücadelenin yönü değiştirmiştir artık. yola çıkma sebepleri yolda unutulur. yapacak bir şey de yoktur. çünkü bu planlıdır düşman tarafından.

yenilgi, aslında mücadelenin kendisi olur. savaşan tüm devrimciler için gözyaşımız bundan dolayı var. savaştıkça ve yendikçe aslında yenildik.
kesin karıncadan bir beklentisi vardır. yoksa yaralı parmağa işemez. işese de pislik olsun diye işer.
Komünizm en büyük kötülüğü kendi halkını ezerek yapmıştır zamanında. En basit örneği almanyadır efendim. Adamlar ellerinde balyozlarla berlin duvarını yıktılar.
(bkz: berlin duvarı)
iyidir hoştur da bazen kamu malına zarar vermenin bokunu çıkartıp, istemediği yönde anlaşılabilir.
sesi daha çok çıkması gerekendir. daha çok çalışması gerekendir. çünkü artık kominizm adına anarşizm uygulayanları, ortalığı yakıp yıkanları görmek istemiyoruz.
şakirtlere örnek olan insandır.
iktidara gelince ilk o karıncayı siker.