bugün

karıkız düşkünü olmamayı cıkardığında bana uyan erkek modelidir.
efendim? bana mi seslendiniz?
karı kız düşkünü olmamaktan kasıt, her önüne gelen kıza asılmamak olduğunu düşündüğüm başlık. yoksa öbür türlü, sadece bir kıza tutulmak, ama öyle körü körüne de değil, yani sadece adam gibi sevmenin, zararı olmadığını düşünüyorum, disiplinliğe ve yalnızlığa. zaten disiplinli dediğin; iş hayatında, okul hayatında, davranışlarla sınırlı olmamalı, ilişkiler boyutunda da tutarlı olmayı gerektirir. yalnızlık ise; tüm bunlarının olmasına rağmen, halen içinde bir yalnızlık olabilir. ona kimse bir şey yapamaz, diyemez.
uzun zaman oldu entry girmeyeli. bayaa oldu. ozlemis sayilmam hani.
boyle bir bey mumla araniyor gibi. oncelikle kendine saygisi vardir. dusunur o şekil hareket eder. bu arada herkese selam.
görsel
Hiç reddedilmedim
Aşırı yakışıklı olmama rağmen hiç sevgilim olmadı
Reddedilmedim çünkü hiç teklif etmedim yanaşabileceğim kız sa6ısı dünyada yüzde 99
Ama ben bir malım
Zeki kültürlü sempatik karizmatik yakışıklı nazik bilgiliyim halen her sabah eksi sözlük uludağ sözlük hürriyet vs sitelere girip zaman öldürüyroum bana bakmayan kız yok ama olmuyor lanetlenmişim galiba.
Diğerleri benim tam tersim olan sadece son iki kelimesi birebir benle uyan başlık.

Karı kız düşkünüyüm, displisinsizim ama yalnızım ve eril eril erkeğim.
31 e devam erkeği.
kadınlarla aram oldukça iyidir, ama boşanma geçirdim, dibine kadar götüme girdi. biraz temkinli davranıyorum artık. aynı şeylerin bi daa olmaması lazım.

bekarlık gerçekten sultanlıkmış. kadın iyi güzel ama, gülü çok güzel, dikeni çok feci batıyo.

fazla diken yemişsen, gülden uzak duruyosun.
Komplekse bürünen er kişiliğin alternatif yaratımıdır.
gencken sorun değilde ileride sorun olur.
anan baban sağken görmesen bile yalnız hissetmezsin ama evlenmez çoluk çocuğa karışmazsan onlar bu dünyadan gidince çok zorlanırsın.
o yüzden evlenin.

not: bekar zuahaa.
biz izledik o filmleri.
(bkz: Léon The Professional)
Ben reddedilmedim, çünkü teklif etmedim.
işte bu ben. hiç öyle gevşek gevşek kimseye yılışıp iki büklüm olup kendimi alçaltamam.
ahan da ben. şımarıklığa oyunlara gelemem samimiyet ararım karşı cinste. daha rastlayamadım.
Ne kadar manuel reyiz olarak adlandırılsak da aslında kafası rahat erkektir.

Alırım freud babayı okurum sabaha kadar.

Hatun dırdırı şişireceğine freud babam şişirsin kafamı.
Yobaz değildir.
Ben de değildir.
Bazı şeylerin farkında olan erkek .
Rüyalarına girdiğim kızlar iyi bilir.
(#37952421) yaklaşık 2 sene önce söylediğim düşüncelerin arkasında olduğum başlıktır. ve ekleme yapayım. sanmayın ki bu erkek, bir kızı sevmeyecek. ve inanın süre geçtikçe kadınlar bu tip erkeği daha çok seviyorlar. yani istenen özellik olarak belki de.
şimdi buraya kendi düşüncelerimi mi yazayım yoksa ekşiden mi araklayayım karar veremiyorum. siz nasıl uygun görürseniz ona göre davranıcam.

aaa pardon ya benim penisim varken siz bana destek olmazsınız dimi sözlüğün leş meriçleri *
Bu adam pek yalnız kalmaz. Benden söylemesi.
Gay olabilir....
bu eleman kadınla seviştikten sonra aynı yatağa yatmaz.