bugün

nesli tükenmiş yalnız erkek modeli olup, en kısa zamanda bu yalnızlığına son verecek olan erkektir.
bu disiplinle her gün osbir çeker.
mantardır.
icten ice abazadir efendim. disariya yansitmaz. diger erkeklerin bu benim icin ihtiyac arkadas soylemine karsi cikar ve bunun aksinin ispati gibi gezer ortalikta. kari kiz duskunu olan arkadaslari da ibnemisin olm sen diye dalga konusu yaparlar bu arkadasi. ama bu arkadasin yaptigi dogrudur. hatta neredeyse butun kari kizlar da bu cocugun yaptigini onaylar ama bu cocuga yuz vermez. cunku onlara boyle duzgun erkek gerekmez. neyse daha yazmayayim. nihayetinde bizzat kendimin dahil oldugu bu grup erkekleri takdir toplasa da sinifta kalir.
manita.avi dir.
benim aslinda boyle olmayi bende istemem ama sosyal fobi hastasiyim yakinlasamiyorum.
bunu soyleyen kizin agzini opuyum ya tam beni anlatiyor.
daha dünyaya gelmemiş erkektir.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
yeminlen ben lan. *
kizlar asil bu erkekleri sever.
kitap okuyan, kültürlü erkektir.*
Gizli gay olabilir, değilse adam gibi adam olan erkektir.
Muhtemelen okumayı seven, ağırbaşlı, zevzeklikten uzak ve hoşsohbet insandır.
fb olmanızı önerebilir. özünde piç olabilir yani. benim kalbimi kırım kırım kırmıştır bunun gibi biri.
Benim gerçekten benim.
gariptir ki, bu türden erkekler adam olur ve o karı kız dediğiniz şahıslar bu erkeklere düşkün olmaya başlarlar.

bu şekil-bu dünya böyle de garip bir yerdir.
Tercihlerine dikkat eden, anlık zevkleri ve yakınlaşmaları dikkate almayacak kadar büyümüş aklıselim adamdır.

Sıradan insanları, manasız bakışları ve tekdüze hayatları daha en başından elemiş, anlam, derinlik, sağduyu ve estetik gibi hayata bir yandan fırlamalık ve eğlence; bir yandan da değer ve keyif katacak olgun insanların peşine düşmüş adamdır.

Sizlerin deyimiyle Karı kız peşinde koşmazlar ama böyle vasıflara sahip dünyanın en ele avuca sığmaz, en serseri kadınını bile bulsalar bin yıl peşinde koşmaktan vazgeçmezler.
düştüm. evet
Yalnızlığı öğrenmek önemli. En zor zamanlarında birilerine bir şeylere muhtaç olmamalı insan.
Aynı zamanda vizyon sahibi, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan, presentable gencolar için düşürme platformu.

Müracaat: Uludağ sözlük.

Karı kız düşkünü olmak ne demek acaba?
Bakir olabilir şayet bakirse şeytana adak verilebilir.
31 çekerek hayatını sürdürüyordur. Böyle tiplere genelde kızlar vermez onlar da psikopat olup çıkarlar.
Benim lan o ama hanım memleketten dönünce yanlız bölümü iptsl olur elinizi çabuk tutun.
Yes evt benim len o.
alman futbolcusu gibi.