bugün

yazdığınız bir entri sonucunda; uzun süredir öpüleyim, sevileyim, kelim okşansın diye heveslendiğiniz karmanızın çökertilmesidir.

önceki hali küfür içerdiği için silinen (haklı da olunan, lakin ulusözlük'deki bu kalite güzeldir, lezizdir ve yenilir) bir başlık olmasının yanı sıra; belki de her sözlük yazarının başına gelen olaydır.

heveslisinizdir, kimseyi kırmayayım, rencide etmiyeyim, küfür kullanacaksam bile yerinde ve göze batmayacak şekilde kullanayım diye; ama beceremezsiniz işte. bir anda biri nasırlı parmağınıza basar ve haykırırsınız içindekilerinizi. sonrasında da seni gidi... anlamına gelen kötülemeler ve vesaire.

bu vesileyle; bir anda update dönemlerinde cukkadanak yüksek rakamlarda karmanın düştüğünü görürsünüz; sonra ne olmuş diye bakarsınız son 10 kötülenen mesajlarda hep aynı şey var. sonra dank eder, ama bir yandan da bakarsınız en sevilen 10 mesajınızda gene aynı mesaj vardır ve afallarsınız. ulan ne yapacam şimdi diye. demek ki ilgi çeken bir konuya değinmişsiniz, millet iyi-kötü "korum sana" yorumunu oylarıyla yapmaktadır, ikilemde bırakır; rezalettir.
(bkz: çökertmeden cikti karmam)
dini ve siyasi konulardaki entryler. * dini ve siyasi konulardaki tüm entrylerim eksilenmiştir el birliğiyle.

edit : bu da dahil.
karmayi cokerten entry yoktur karmayla coken ciliz bunye vardir. karma karma dedigin nedir ki gulum ben senin icin basimdan assagi dikenler sacilmasini goze aldim diyebilmeli yurek sahibi er kisi. er kisi dediysem cinsel kimlige atif zannedilmesin hemen. er kisi yani tuttugunu koparan kimse; er kisi yani dogru belledigi ugrunda karmadir sudur budur gibi kucuk ve bi o kadar da komik sayilabilecek luzumsuz fikir sancilari yerine asil dertlenilmesi gereken seyleri dert edip munasip yerine takan kisidir kimsedir erdir erendir baydir bayandir merdivenden kayandir. haa hic mi onemli degil la bu karma denen nane? o halde ben de sunu derim; ya da neyse demem. demeyivereyim bu seferlik.

edit: spelling hatasina binaen.
(bkz: sizi seriat mahkemelerinde yargilayacagiz/#2975201)