bugün

ilginc bir teori.
Kendimden biliyorum doğru önermedir.
başlığı açan: aydinoglu 35
karma geçmişi: 17.07.2017 karma: -23
16.07.2017 karma: -7
15.07.2017 karma: 93
14.07.2017 karma: 168
demekki 2 gün önce sen de malmışsın kardeş.
Troll olup ilgi çekme çabasında değiliz diye mi amk.
Vay totonok abi gelmiş. Hoşgelmiş.

Edit:gemileri karadan yürütüyoruz artık aslanlar.
eksi olanların avuntussu da olabilir.

sonuçta fikirlerin beğeniliyor olması en büyük kıskançlık sebebidir.
Yanlış bir iddia. Benim karma eksi. Ama artı da olabilirdi. Mal olmakla karmanın pek alakası yoktur.
Karmasına bakıyom artıdaysa boş konuşan put sevici olduğunu anlıyorum eğer eksi beşbine falan dayandıysa çok değerli bir yazardır ben görmedim daha yararlı yazılar yazıyor demektir.
Maldan anlayan hakiki malın beyanı.
ya yalak yalak şeyler yazıyorlardır ya da bilgi içerikli entry'ler giriyorlardır. ikincisini yazarken de ufak bir gülme geldi aq.
Siz dediniz diye malız zaten . Mallar.
Kıskanıyorsun herhalde koyun.
Böyle başlıklar açarak sözlüğün iq'sunu düşürmeyin.
Karması eksi olan yazarlar gibi görüşleri saçma ve mantıksız değildir en azından.
Tam sövcektim baktım ki Shaktar, vazgeçtim.
karmam artı ve artı almak için özel bir çaba sarf etmiyorum, sen eksi almak için çaba sarf ettiğin için sana öyle geliyor.
Karması eksi olanların anüsleri büyümüş demek ki ... mesela karması eksi olanların da anaları mal olabilir -diil mi ama?...
Bilinen güldüren, güldürürKen de düşündüren gerçek. Bunların işi gücü o na buna yağ çekmek.

Yağcılarda inecek var!

Alayı yalaka tipler.
Bir gerçek. Yalakalık yaparak karma yapmış hepsi. Yalakalık madalyası boyunlarında bunların.
Sözlük tarafından bilinen, güldüren gerçek.

Ayrıca yalaka bunlar.
Haklılığı yüzde yüz olan gerçek. Nerde artı karması olan bir yazar var, yalaka tip hepsi. Adam olmaz bunlardan.
Çok iyi bilinen ve güldüren bir gerçektir.
Altına mühür vurulan acı gerçektir.
Senden daha âlâ mal var mıdır acaba bu sözlükte. Mal olmasan yüz kere silik yiyip bir daha gelmezsin.
çoğunlukla kadın olmaları da cabası.