Düşmüştür.
Zall darbesiyle 570 olan karmam bir gecede 170 e düşmüştü. Şimdi 250 lere gelmiş. Yükselmeye devam.
200'den 187'ye çakılmasıyla beni hayret ettiren puanıdır.
eksi 1350'den eksi 167'ye düşmüştür.
200'ü geçmişti şimdi yine 196 olmuş. hangi insan evladı seri eksiliyor söyleyin awk!
uğraşmayın boşuna siz uyuyunca zall tırtıklıyor karma puanlarımızdan az az, öyle olunca kimse fark etmiyor işte...
sözlükten bi yazara 20-30 küsur beğeni fav yaptım geçen karma puanı arta arta 5-6 artmış.. neye göre ne kadar artıyo acaba..
ferrarini sattığın gibi mi?
Satayım sana?
şimdi de 99'da kaldı. çok zor artıyor. 100'ü geçsem de rahatlasam.
89'da sabit kaldı. artmıyor sabahtan beridir yazıyorum.
Bir ara çok takardım bu karmaya, artık sallamıyorum pek, uzun süredir ordinaryusum zira.
Uzun zamandır hiç değişmeyen puandır. Arada bir yazdıklarımı beğenip favlayan da oluyor oysa.

Nasıl hesaplandığı ve neye göre arttığı merak konusudur.
Neredeyse her gün artan puanlarımdır. 25i geçti bile.
beş artı oyun varsa için rahat olsun, takma kafana bir şey.
Neye göre belirlendiğini anlamadığım puan.
Şimdi benim 5'den fazla artı oy'um var. Ama karma puanım 0, "düz adam" yazıyor. Beni sinir ediyor.
Biri aydınlatsa iyi olacak.
Tarkan'ın 2001de çıkardığı albümüne verilen puan.
Reenkarne olup geldiğimizde kullanılacak puan.
Bende misal kara zallık kuşşağı var beşinci dan.
A101'de alışveriş indirimi sağlıyor.
yazarın kalitesini gösteren şeydir. karma ne kadar yükselirse yazarın kalitesi o kadar düşer, ne kadar düşerse de kalitesi o kadar artar.
karma - nick uyumu olmuş.
karma puanı alınan artı ve eksi oylar başta olmak üzere birkac etken ile belirlenen sıfatlar bütünü.
(bkz: saçma sistemler)
Çok önemli değil ama buradan isim vermeden bir yazar abimizi kutlamak istiyorum. Kendisi belki isminin ifşasını istemez o yüzden saklı tuttum, isterse yazarım. Kendisi 10000 (yazıyla on bin) puana ulaşmış, hatta geçmiş. Her ne kadar karma eski günlere nazaran çok az önem arz etse de, bu seviye, sözlükteki her kesimin kendisini sevdiğini ve beğendiğini gösterir ki işte aradığımız politikacı böyle biri.

Tebrikler.