bugün

kendisi sözlük entry şampiyonluğuna doğru gitmektedir..
ayırca..
(bkz: besle kargayı oysun gözünü)
(bkz: allah diye bağıran karga)
(bkz: musa diye bağıran karga)
(bkz: atasözü ve deyimlerdeki karga düşmanlığı)
(bkz: sözlükteki karga düşmanlığı)
(bkz: sözlükteki karga modası)
(bkz: atatürkün karga kovalaması)
(bkz: bakkaldan ruffles çalan karga)
olarak çoğaltılabilir kendisi..
son üç ayda fiziksel olarak en az beş yaş gençleşmiş abimiz... allahım kız olsam senin evden çıkmazdım...

o ne güzel bir vucut ah o kaslar, aman allahım bana bişeyler oluyor... *
*karga* icin arama sonucları
(110) başlık
son dönemde ortalama 3,5 entry'de bir hayvansın karga kalıbı kullanmakta; hatta bu kalıptan ibaret entry'ler döşemektedir. kendisiyl bir iç hesaplasması mı vardır da onu yansıtmaktadır yoksa bu kalıbın çok komik olduğuna mı inanmış/inandırılmıştır bilememekteyimdir. ama her neden kaynaklanırsa kaynaklansın bunu bu kadar sık tekrarlamasına, bu kalıbı entry sayısını şişirme aracı yapmasına gerek yoktur; zira bu kadar sık kullanım anca kabak tadı verir. **
kendi kalıbının hastası olan hayvan...
birilerini memnun etmeye çalışmayı yıllar evvelinde bir sokak lambası altına bırakmış kişidir.
kendisini memnun etmeye çalışması kendisi için yeterlidir.
ayrıca 3.5 ta bir değil, ikide bir yazmaktadır.
şikayetler bizzat müdüriyete...

Not: Kabak güzeldir. Çiçeği gibi açılmışıssınız bakıyorum... hahahahah...
sesinin güzel olduğuna inandırılıp ağzındaki peyniri lönk diye düşürebilecek kadar saf bir hayvandır.
her duyduğuna inanmayacak kadar zeki hayvandır... Deneyin ...
biraz duymazdan gelmeyi denese daha iyi edecek olan hayvandır.* **
sürüyle dolaşıp sabahları insanları rahatsız etmekten başka fonksiyonu olmayan bir hayvandır. sesi, söyledikleri ve tipinde meymenet olmamasına rağmen insan hayatıyla çok içiçe yaşayan bir hayvandır. halbuki vahşi bir kuş olsa, ormana gitse; insanların da sabah sabah midesini bozmasa falan ne güzel olur. ha bir de bu kuş cinsi çiftleşmek için bir diğer şehir kuşu olan güvercinlerin peşinden koşar. hatta bazen güvercin taklidi yapıp kadırdığı güvercinler de olabilmektedir. o güvercinler, karganın karga olduğunu öğrendiklerinde kandırıldıklarını iddia edecektir; ama gelgelelim bunu sorumlusu da gene o güvercinlerdir. karganın kargalığını kim farketmiyorsa günü geldiğinde de bedelini öder. her neyse kısacası insanlardan uzak kalması tercih edilen, ama inadına insanların dibine giren; özellikle sabahları rahatsızlık veren kuştur işte...
(bkz: masal kahramanı)
kıssadan hisse aracı.
şimdi masal bu ya, karganın bir fabl geleneği olarak, hipototamdan menkul bir tanışı varmış. ama, bildiğin hipototam değil, böyle uçan cinsinden. efendim bu uçan hipo, sadece rüyasında göreceği güvercinlerin peşinden koşturur, anca hayalleriyle osbir çekermiş...
bir gün hiddetlenmiş, maksadını ve kalıbını aşmaya başlamış. Saçmalamasının sebebini karga biliyormuş ama, hipototam cinsinden olmdığından kendisine saklayacakmış.
Şimdiiii sevgi minikler bu hipo bir muhabbet ortamına girdiğinde abisinin yüzüne nasıl bakacak? Abisi ona siktir çekse, insanlarn yüzüne nasıl bakacak? Ya di mi sevgili minikler hayvanların insanlaştığı yerde masallar yetersiz kalır...

Ha bu masal kimilerine ders olmazsa, o zaman anlayacakları şekilde anlatacakmış masalı...
doğum günü olan yazar. kutlu olsun. *
an itibariyle çaylak olan yazar. *
metalci martı.
(bkz: #254254) entrysiyle gülme krizine sokan yazardır.
türü hakkındaki ayrıntılı bilgisi ile dikkat çekmiş adeta ayaklı kütüphane görülen hoş sohbet ii muhabbet, tuttu takım için da ayrı sevilmiş, yaş itibarı ile büyükçe kaliteli yazar kişisidir.* * *
the crow filmiyle bir alakası olduğunu doğru tahmin etmiş olduğum ve uçan bilge beyniyle her daim bize gak gak diye bilgi aktaran yazar.
fenerli yazar.
bir efsane daha aktifleşmiştir. artık daha çok yazıyor sanırsam. *
uzun zamandır görüşemediğim ve görüşmediğim zamanda muhalefet olduğum şeyleri anlatamdığım değerli insan.güzel bir zirvede görüşmek üzere.
devam ettiği foto kursu sonunda proje ödevi olarak nü konusunu almış kişi. daha önce bu tarz çalışma yapmış ve ya, model olarak görev yapabilecek kişilerin yardımını beklemektedir.
hoca, herkese söyleyin, kesin yardım eden biri çıkar dedi...

not: yahu model olmayacaksanız, olmayacağım deyin. neyini kötülüyorsunuz?
bugün zirvede tanıştığım muhabbetine doyamadığım * *yazar.
(bkz: zeka küpü)
-şu top saklalını neden kestin tanıyamadım seni.

diye zerzenişte bulunmuş yazar. yaşlanmış mı ne? *
yüzyıllarca yaşayabilen hayvan. bugün herhangi bir yerde rastlayabileceğiniz bu hayvan ikinci dünya savaşını da görmüş olabilir.. *
Et yiyen yazar. daha önce de yazdığı gibi hapır hupur yer. kemiğini sıyırır. Hatta tavuğun kıkırdağını bilem katır kutur mideye indirir. Lakin bu yazar kurban ın keslmesine değil, bu şekilde kesilmesine (günümüzdeki) karşıdır. Nasıl ki, 40 yaşındaki adamın 11 yaşındaki kızla evlenmesine karşıdır. (bilindiği üzre islamda 9 yaşındaki kız 12 yaşındaki erkek evlenip, gerdeğe girebilir.) aynı şekilde toplumda statü haline getirilmiş, uygun şekilde icra edilemeyen, çoluk çocuğun önünde kan dökmeden zevk alan vahşi görüntüsü verilmesine karşıdır.
Aradaki farkı anlayabilen bana hak verecektir. Kurban bayramı aslında kurban kesildiği için değil, hac farizesi yerine getirildiği içindir. Bu benim şahsigörüşüm tabi. isteyen katılır istemeyen katılmamak da sonuna kadar özgürdür. Herkesin görüşüne saygı duyarım. Görüşünden dolayı yobaz demeyeceğim gibi, ben de ateist olarak namlandırılmaktan hazetmem...

Şu an kurban bir moda. Gün gelip, geçecek bir moda. O zaman herkesle aynı görüşte olacağız ama, o zamana kadar hakaret edilmesine karşıyım. Kurban a verilecek para ile fakir fukaraya yardım etsek çok daha iyi olmaz mı?

Deniyorki etleri biz fakire de veriyoruz. Öncelikle çoğunluğn böyle yaptığına inanmıyorum. Genellikle bunlar bize verdi onlarada verelim.ıyy sırf yap bu biz de kemiklisinden verelim (gerzekler etin en güzel kısmı aslında) gbi ceryan etmektedir. nereden mi biliyorum. 36 yaşında olmam sebebiyle bu ilerin içerisinde bulunmuş biri olarak biliyorum. Kurban kestirmiş biri olarak biliyorum (ehil kasapta ve temiz yerde). Yani konuştuklarımı yaşadığım için bilerek söylüyorum.

Neyse şunu diyecektim. parasal olarak yardım etsek, yahut ayni olarak, o zaman daha iyi olmaz mı? Kurban eti 2 gün yenir biter, onun karşılığı pirinç, un, yağ, makarna daha uzun süre yenir. Böyle bir yardımın aynı zamanda kansız olması çok daha faydalı değl mi? Dünya globalleşirken hangi görüntüyü tercih edersiniz.

Ben kendi adıma kansız yöntemi tercih ederim. Birincinin sevabı daha fazladır diye bir şey yok.

Yeri gelmişken Deniz feneri gibi programların yardımı teşvik için faydalı olduğuna inanmakla beraber, yapılan yardımların gizli olmasını savunuyorum. Kişilerin yüzlerini göstermek de bence çok yanlış. Bu arada ağaç dikmek, vergi kaçırmamak da bence önemli şeyler. Yni sen işçinin sigortasını yatırma. Devlete verigini verme ama, iki tane tosun kes. Ne anladım ben bu işten?

Kızgınlıkla değilde zihininizi açarak okursanız, dediklerimin çoğuna katılacağınızı düşünüyorum.