bugün

samsun'dur.
her anlamda karadeniz bölgesinin diğer şehirlerinden daha gelişmiş ve daha ileri düzeydedir.
bu demek değildir ki diğer şehirler yaşanmaz haldedir.
sıralama yaparsak samsun ilk sırada yer alır.
Sinop tur tabiki.
sivastopol.
Bir zamanlar Artvindi.
ordu olabilir.
sinopla ordunun yarışacağı ama bana göre ordunun burun farkıyla geçeceği şehir.
varna ve burgas'tır. ötesi yok!
sinop.
artvin.
ordu.
görsel
Tartışmasız zonguldaktır.
Bütün karadenizi görmüş gezmiş biri olarakdiyrbilirim ki, bartın sinop ve ordu.
sinop ve artvin.
sinop. en mutlu en medeni şehir.
trabzon.
samsun'dur. gezi eylemleri sırasında bir tane bile parti bayrağı olmadan sadece türk bayraklarıyla eylem yapan nadir şehirlerimizdendir. ayrıca hangi şehrimiz sniper paniği yaşayacak kadar luks içinde. girdimi şu dizelerle bitirmek istiyorum: samsunda sıradan günler gibiydi ilişkimiz ne sen beni vurabildin ne ben sana dokunabildim...
Artvin. Akpli olmayan kismi.
yeşilgiresun diyelim bizde.
amasyadır. ne karadenizdir ne de iç anadolu
yoktur. orada ne arar medeniyet.
Samsunun bazı yerleridir.
net sinop'tur.
şüphesiz giresundur.. buradan çıkan adamlar çok zekalı oluyor.. her türlü zekasız aptalları kıskandırır buranın insanları.. helal size karadenizin prensleri ve prensesleri.. yes..
Yaklasik 30 yildir karadenizliyim yoktur oyle bir sehir,karadeniz de doga harikasi vardir,sehirler guzellikleri vardir,anadolu insaninin samimiyeti ve kendi halinde yasaniyorlugu vardir hepsi bu.yoksa sinop'a bir gay gelse uc saat icinde nerde oldugu bilinir,zonguldakta sevgiliniz ile gitseniz ve taninmiyorsaniz evli misin diye sorarlar,artvinde sagci misin solcu musun diye inceden ayar veririler,ordu'da nerden geldigini alevi mi sunni oldugunu sorarlar kendi memleketim olan yeri soyleniyorum bile ana haber bulteni adana'nin karsisi desem anlayan anlar herhalde.
Kisaca oyle bir yer yoktur fakat karadeniz de yasanir,ic anadoludan daha fazla aktivite vardir,havasi kapalidir ama insanlari sicaktir.
Bayburttur..
(bkz: samsun). ağız birliği yapıp artvin diyenler bi siktirsinler lüften.