1. 1.
    6. nesil bir yazar. hoşgelmiştir.

(bkz: türk kızı)
    ... sir nehuram
  2. 2.
    6. nesil bir nesildaş. hoş gelmiş sözlüğe.
    -2 ... isigim sana asigim
  3. 3.
    örnek kaplumbağa ismidir.
    ... iceberg07
  4. 4.
    sevgili edinmek için çaba göstermeyen erkek başlığındaki entrylerin yarısının sahibi olan yazardır. çok bilgili herhalde bu konuda diye düşndürür insanı.* kendisine yeter ulan başka başlıklar da var çık dolaş diyorum.
    1 ... etka10
  5. 5.
    mine g. kırıkkanat olduğunu düşündüğüm. avrupayı öven doğuya ise tu kaka diyen yazardır.
    ... etka10
  6. 6.
    doğu avrupayı ilkel, batı avrupayı ise maddi manevi bitik bulan ,
    dünyada sadece isveç ve norveç ile ,
    kanadanın, vatandaşına insan gibi yaşam standardı sunduğunu düşünen ,
    bu ülkelerdeki sosyo-ekonomik sistemlerin incelenip türkiye için örnek alınmasını düşünen, türklüğüyle gurur duyan ama türklerin içindeki lümpen hanzo takımından nefret eden yazardır.
    2 -4 ... kaplus
  7. 7.
    kürtler hakkında bildiği:

afgan gibi olmak istemedikleri için toprak istemiyorlar artık, irak gibi tamamına sahip olmak istiyorlar vs. vs.

kürtler hakkında yorumu:

egemenliğimizi kimseyle paylaşmayız

kürtler hakkındaki yanılgısı:

her kürdü pkk olarak görmek.

Evet aziz dostlar. Sözlüğümüze yeni gelmiş bu yazar her kürdü ısrarla pkk yanlısı olarak görüyor, kendisine beni temsilci olarak görme dediğim halde bana apo muamelesi yapıp hesap soruyor. Hakaret etmeye kıyamadım. Yorumu sizlere bırakıyorum.

tanım : zararlı bir yazardır ancak zararı kendisinedir. Kendisiyle irtibat kurarken her cümlenin başına ben türküm cümlesini ısrarla yazmayı unutmayın yoksa bölücü gibi ithamlarda bulunur. ha bide son sözüm:

ne mutlu türküm diyene.

(bkz: lütfen bana küfret diyen insan)
    4 -3 ... emkajmer
  8. 8.
    her kürdü pkklı görmeyen, ama en okumuş, en eğitimli en aklı başında olması gereken kürtlerin bile,
    "devlet pekekenin mücadelesi sayesinde kimliğimizi, haklarımızı tanıdı o zaman pekekeyi apoyu dışlamayız" tavırlarından nefret eden yazardır.
    5 -3 ... kaplus
  9. 9.
    ilginç bir yazar..........................
    -1 ... cicix
  10. 10.
    yazdığı başlıkları canlı tutmak için sürekli entry giren yazar.
    1 -1 ... gene mi pilav