bugün

Cemalin ölmesine dizi karakterleri mahmut ve cemalin annesi dışında fazla üzülen olmamış gibi oldu. Salya sümük ağlamaları lazımdı bence.
olgun şimşek'in sırtladığı dizi. sesi de çok güzel, ne söylese hakkını veriyor.
esas oğlan ölmüş vah ki ne vah. eee "ben kendi dizilerimi bile izlemiyorum" diyen adamı başrol yaparsan sezon ortasında böyle sap gibi kalırsın işte. benim anlamadığım neden yapım şirketleri hala bu disiplinsiz oyuncuyla çalışmaya devam ediyorlar.
bir nejat işler klasiği haline gelen erken ayrılık finaliyle yoluna devam edecek olan keyifli Atv dizisi.
Hayranlıkla izlediğim enfes diziydi ama Cemal olmadan izlemem artık.
Benim için Kapalıçarşı bitmiştir, daha da izlemem !
Cemal'in pardon Deniz'in (Nejat işler) otobüste deftere diyar'a (aliye'ye) olan duygularını yazdığı sahnede az sonra otobüsten inip sınır kapısından yunanistan'a geçeceğini sandığım dizidir. (bkz: aliye dizisi final bölümü)
artık cuma günleri oynanacak dizi.
cemali öldürenler izlesin dizisi.
diğer oyuncuların da hakkını vermek lazım elbette. ama devam eden bir hikayede baş rol oyuncularından biri aniden öldürülüverince birden sevimsizleşti.
oysa cemal sevgisini içinden nasıl da güzel yaşıyor ve yaşatıyordu bizlere de. diriltmek için gecikmeyin bence.
nejat işler ayrıldıktan sonra tutmayacağını düşündüğüm dizidir. olgun şimşek tek başına bile kaldırır bu diziyi ama nejatsız olmaz abi.
o garip esnaf tayfasını saymazsanız otantik bir yerdir, içinde gezinirken zaman tünelinde birkaç yüzyıl öncesine gitmiş gibi olursunuz. aynı şey sultanahmet için de geçerlidir. böyle güzel yerlerin içine edecek türden bir esnafımız var nedense.
12 şubatta (dün) yayınlanan bölümde son 3 dakikada olgun şimşeğin söylediği türküyle adamın amına koymuştur.vesselam.
olgun şimşek'in her bölüme damgasını vurduğu dizidir. nasıl bir adamdır bu ya.
ekranlardaki en iyi dizilerdendir. sevgiler bile içte gizlidir. masum diziler neden tutmaz ki.
müzikleri de ayrı bir hoş olan dizi. hakettiği ilgiyi görememiştir halkımız tarafından. dizide tren yapmıyorlar ondandır belki. artık entrikasız diziler tutmuyor malum.
aşk dizilerinin kralıdır. behlülmüş adnanmış sallayın gitsin.
hiç bitmesin denilen dizilerdendir.
öff be piç ettiniz dizinin saatini değiştir gününü değiştir.al işte bi dizimiz vardı uykum geldi,izleyemicem .aşk ve cezanızdan da te allam asabiyet gece gece.
az önceki sahnesiyle ağzıma sıçmış dizidir. bana yaşadıklarımı tekrar hatırlatarak gecemin içine etmişlerdir.
bu kadar sağlam oyuncu kadrosuna rağmen nasıl amına koyulduğunu bir türlü anlayamadığım dizi. ulan ben yazsam senaryoyu bu kadar kötü olmazdı o derece.
gıyabettin karakteri fazlasiyla begeni uyandiran dizi.
oyuncu kadrosu mükemmel olan dizidir. nejat işler gibi birinin gidişini bile en az onun kadar kaliteli bir isimle unutturmayı başarmışlardı. şimdi de durul bazan hayatımda gördüğüm en oturaklı karakterini canlandırıyor dizide.
sırf erkan can'ın oynadıgı sahneler için izlenebilecek dizidir.
diziyi izlerken vedayı icat edene küfrettiğim andır...
ilk defa gidiyosanız kaybolacağınz, çıkış kapısını bulamayacağınız yer.
kaybolmak isteyeni severek bağrına basması mümkün yer.
şahsen ben kaybolmak isterdim.
egzotik, cıvıl cıvıl harika yer.