bugün

entry'ler (53)

sarp levendoğlu

az önce atletini çıkarmış ve ağzımın suyunu akıtmıştır.kendisine bakış açım tamamiyle değişmiştir.

disko kralı

reyhan karacanın yüzüne napmışlarsa ben böyle bi makyaj görmedim.reklam arasında bu hatadan dönmelerini diliyorum.

kapalıçarşı

öff be piç ettiniz dizinin saatini değiştir gününü değiştir.al işte bi dizimiz vardı uykum geldi,izleyemicem .aşk ve cezanızdan da te allam asabiyet gece gece.

kızıl saç

resmen hastalık azıcık boyası aktığında kendini çirkin hisssetmene sebebiyet verecek saç rengi.ama yinede ilk boyadığındaki müthiş rengine tapılası, yakışanı hiçbir rengin yapmayacağı kadar güzel yapan saç rengi.

türk malı

meşhur memolinin yaratıcısı Tayfun güneyer işi olunca baştan şafak sezer neyse de binnur kaya neden kabul etmiş dedirtmişti bana.sonra o salak gülme efektlerini görünce he dedim tam olmuş.gerçi izler bizim millet şaşmam.

sigarayı bırakmak

şu sıralar yapmaya çalıştığım iş.hiç rüya görmeyen ben her gece rüyamda sigara içiyorum.iradesizliğimi kabul edip başlamak da koyuyor.buluşmak için arayan insanlarda direk aklıma sigara içip içmediği geliyor sigara içiyorsa buluşmuyorum o derece.cidden insan sigarayı bırakmaz sadece ara verir lafı doğru galiba.

ciddi ilişki

bu ilişkinin ciddiyeti benim etrafımca cinsel ilişkiye geç girilen ilişki olarak tanımlanıyor.3 yıl ilişkiye girmesseniz mesela hem ciddi hem seviyeli oluyor.

ilgiye karşılık vermeyen hayvana duyulan kin

karşılık vermeyi bırak bizim it oğlu it bide oflayıp kıçını dönüyor bana.hatta kötü bir gün geçirmişsem önce bir sen kim oluyosun falan diyorum diyorum.sonra kızım it bile seni kaale almıyor başkaları mı alcak diyerek üzüntülere gark oluyorum.köpeğim yokken daha mutluydum ben ya.

erkeklerin hoşlanma belirtileri

barda kızın kafasına buz atmak ben bugün bunu gördüm evet.

sevgiliyle sigara arasındaki benzerlik

ikisinide bırakmak zor.tam bıraktım dersin karşına çıkıverir birden yeniden başlarsın.sonra belki başka markaya geçersin aynı tadı vermez döner dolaşır yine kendini o markada bulursun.

günü en iyi anlatan şarkı

gördüğüme sevindim.

2 yıl sonra mesaj atan kızın asıl amacı

ben bazen yapıyorum mesela bunu.zamanında yüz vermemişim mesela adama sonra gel zaman git zaman burnumu sürtmüş birisi msj atıyorum bu eski adamlara napıyosun falan fişman.en tatlı halimi takınıyorum sonra iltifatlarını falan dinliyorum.egomu bir güzel tavana vurdurup muhabbeti noktalıyorum sonra aradıklarında da açmıyorum.belki bazı erkeklerde bunu bana yapıyodur.birbirimize muhtacız sonuçta dimi ama.

intihar etmek için anneden izin istemek

şu aralar eminim ki izin istemene bile gerek yok kuzum dyecek kıvamda. yüzden daha sonra denicem şansımı.

ceynur

berbat bir şarkısı ve itici bir tipi olan şarkıcımsı birde burnumu yaptırırdam diğerlerine benzerim demiyormu emin ol bu halinden iyi kuzum sen beni dinle.

rinoplasti

ben bu ameliyatı yaklaşık 2 sene önce oldum ve şişliklerimin tamamı daha yeni indi.sonucunda ama bu sonuç 2 yıl sonra süper bir burnum oldu fakat ilk 1 yıl resmen burna benzemeyen birşeyle gezdim yüzümde.ameliyat gayet acısız sızısız kolay.tampon çıkarılırken falan bilinenin aksine acı olmuyor sadece gıdıklanma.ama sonrası heledaha önce burnunuzun ucu yağlı ve genişse o şişliklerin geçmesi çok uzun sürebiliyor psikolojiniz bozulabiliyor.şimdiki aklım olsa asla böyle bir riske girip 1 yılımı harcamazdım.hala daha semsert olması ise cabası.olacakların uzuuun uzun düşünmesini tavsiye ederim.

21 inci yüzyılda hala dekolte giyinmeyen türk kızı

öngörü;25. yüzyılda hala götünü kapatan kız modeli.

ölüm

yok oluş.domadan önce neysem nerdeysem o.

facebook kullanmayan insan

benim bu cahil bayağı pis insan üyeliğim olmasından geçtim hiç merak bile etmedim.hiçbir arkadaşlık sitesini merak etmedim üye olmadım düşünün yani o kadar cahilim.ben bile kendime acıdım bak şimdi.

ayşe özyılmazel

çok daha beter bir ses bekliyordum berbat değilmiş açıkçası şaşırdım.

ilkokuldan akılda kalanlar

sapık ilkokul arkadaşları. kantin sırası yakalambaç oyunu vs arkanıza geçip sürtünerek sizi tecavüz ettiğini sanan arkadaşlardır bunlar.onlardan devamlı kaçan biz kızlar da başımıza gelince ağlardık kimselere söylemezdik.büyük ihtimalle bu arkadaşlar şimdi mesailerine otobüslerde devam ediyordur.