bugün

(bkz: mamağ) *
Pezevengin tekidir.
Glastonbury de bohemian rhapsody coverlamaya çalışmış.sen kim Queen söylemek kim lan demek istediğim kişi.

https://www.youtube.com/watch?v=yw_qjU66y70
kazada çenesi parçalandıktan sonra tam iyileşmeden albüm hazırlayan enteresan adam.
(bkz: through the wire)
'Ben böyle dangalak adam görmedim' şeklinde insanların tanımladığı harbi dangalak adamdır, sahne süprüntüsüdür.
Ruhu zaten malûm.

Söylenildiği üzre de 'Bohemian Rhapsody'nin ebesini zitmeye kalkışmış; https://www.youtube.com/watch?v=bzNXfsJRijg Milyonları kendisine bir kez daha güldürmüştür peçete artığı.

Ayrıca bu adamın üremesine sınırlandırma getirilmelidir.
Gavat erkektir. Belki de dünyanın en gavat ve godoş erkeğidir. Karısı bunun yanında başkası ile sevişse ses etmez. O derece ayrıktır. Lan karın hamile sokakta sevişecek neredeyse it herif.
Çok kaliteli parçaları olan, muzikten anlayan, underrated muzisyen. Karakteriyle ilgilenmiyorum. Şarkılarını beğenerek dinliyorum.
günde 500 kere ilişkiye girerek kim kardashian'ı hamile bırakmayı başarmış rapçidir.
vma 2015'te taylor swift'in kendisine verdiği video vanguard ödülünü aldıktan sonra konuşma yapan, çok da iyi kelimeler kuran ama sonunu saçma bitiren adamdır. 2020 başkanlık seçimleri için aday olmak nedir?
gerizekalı abd li şarkıcı. kadın kölesi.

south park taşak unsuru.
Bayıldığım sanatçı. Şarkıları ve dansı muhteşem.
Gardaşyanin götünün gılıdır

görsel
2020 yılında başkanlığa adaylığını koyacağını bildiren yapımcı/şarkıcı.
tarihin en büyük piyangolarından birine sahip olan şarkıcı.
zihinsel sorunları olduğunu düşündüğüm şarkıcı.
kendisi tam bir douchebag biri olmasına rağmen müzikal anlamda çok zeki biridir. jay-z nin kanaatimce yükselmesini sağlayan albümü olan blueprint albümünün * prodüktörüdür ve birçok kişiye de prodüktör olmuştur kendi yaptığı albümler de iyidir. dediğim gibi müzikal olarak çok iyi kişilik olarak ise maalesef.
stronger şarkısı ile şahsımda bağımlılık yaratmış rapper.
Bikaç şarkısı dışında iyi şarkısı olmayan gavat rapçi.
Kimi kanalda ismi keyn vest kimisinde ise kanye vest olarak telaffuz edilen, geÇtiğimiz aylarda yaptığı bohemian rhapsody coverı ile kulaklarımızı kanatan berbat rapÇidir.
South park in bir bölümünde kim le evlendiği için fena taşak geçilen rapper.
amerikalıların sığırlarındandır. yani adam malın önde gideni. twitter'da kk diye yazılan yazıları kendi üstüne alıp millete sataşır. yazık kimin çocuğuysa.
(bkz: kol böreği)
yeni albümü olan waves şubat'ta piyasaya çıkacak...
Efendim neymiş Kanye west haksızmış. Adam yarım tavuk dönerden ısırık alırken abi Kanye west bu tartışmada haksız falan diyor gerçekten inanılmaz.
Stronger hariç leş.
güncel Önemli Başlıklar