bugün

yandaş bir medya unsuru olan kanal 24'te canlı yayında, üstelik ramazan günü bira içen adamdır.

buyrun bir fırt da siz alın;
https://streamable.com/8001ys

misal ramazan ayında bir chp'li yahut iyi partili biri su içmiş olsa bunlar linç ederdi, ya da fox tv'de bir programda biri yemek yese, bir şeyler içse linç etmeye çalışırlardı.
ama kendi kanallarında hem de ramazan günü adam bira içiyor.

içkiyi, sigarayı sansürleyen, her şeye ceza kesen rtük acaba ne yapacak çok merak ediyorum.

afiyet olsun.

not: bu arada kanal 24, tayyip erdoğan'a aşık olan ethem sancak'a ait.

edit: bira değil, obi gespritzt içtim demiş. aynen inandık evet.
https://twitter.com/Taced...tatus/1256313653260808193
Oha felan oldum yane.

Yok artık.

(bkz: swh).
Götür. Afiyet olsun hocam.
yarasın tosunuma.
Fotoşhop, iftira, geçiniz efendim bu dini bütün kanalımız bırakın Ramazan günü bira içen adamı oruç tutmayan adamı bile programına çıkartmaz.
görsel
birayı geçin de adamadaki kıyafete bak. papyonu da iyice sıkmış.
lan bi gevşet şu elbiseyi. tamam en elit en entel sensin.
sol zihniyetin medyasında olur öyle şeyler denilesi durumdur. gerçekten yazık..
deve sidiğidir belki. hemen adamı mesnetsiz suçlamayın.
Değil ramazanda, diğer aylarda da içki içme görüntüsü yayınlamak yasaklanmıştı.

ilginç...

Bu arada frank osurukkes Trollüğün bokunu çıkardı...
kral adamdır. bardağın büyüklüğü beni benden aldı.
Demet Akalın buna da laf söylesinde göreyim. Kanal 24 olunca nasıl akp li dedirtecek kendine değil mi?
Yüreğiniz yetiyorsa videoyu kesmeyip devamını oynarsanıza.

Bira değildir elma suyudur ve sadece dudaklarını ıslatmıştır. Videonun devamında mendille dudaklarını silmiş ve elma suyunun ağzına girmesine engel olmuştur. Sonrasında ise namaza gitmem lazım diyerek programdan ayrılmıştır.

insanları kandırmayın.
bırak birasını şu pandanın papyon takmış hali yaşam formunun kabe manzaralı pompa videosunu da yayınlasan yemez. bisey demez hatta mübarek ne güzel kayıyor derler. yani şahıs akp'liyse hikmetinden sual olunmaz hacılar. ki o pokem9n kılıklı yaşam formunun twitter hesabındaki yorumlara bakarsanız adam obi gespritzt demiş çıkmış işin içinden. mevzu chp, pkk, fedoncu üçgenine alınmış çoktan.
Belki elma suyudur hem bize ne amk.