bugün

paslanmış demir tadında olandır. hastasıyız, boşa akıtmayınız ve sıcak tüketiniz.
içinde demir olduğundan demir tadı vardır, o tadı seviyorsanız muhtemelen vücudunuzdad demir eksiği bulunmaktadır, doktora gidin. pekmezli bulgur pilavı da yemekte fayda var.
fe iyonu içerdiği için gerçekten de tadı demir gibidir.inanmayan önce kanı sonra demiri yalasın görsün.
(bkz: demir yaladım aynı zevki alamadım)
(bkz: uludağ sözlük evcil vampirler club)
(bkz: yavaş yavaş gidiyor böyle sonra fena çarpıyor)
(bkz: yeter lan başka bakınız koyma)
yakın zamanda birinin kanını tatmamla daha engin bilgiler düzeceğim tat. *
tuzlu, ılık, paslı bir tattır. bir zamanlarımın vazgeçilmezidir. dudaklarının arasından sızan mayhoş tat. ama artık çok sevdiğim kan tadından mahrum ederek kendimi düzeltmeye çalışıyorum.
kusmadan yaklaşık olarak yarım litre kan içilebilir. fight club'un bize öğrettiği bir diğer gerçek. doktor olunca tadını bilmem ama kokusundan tiksineceğim kesin.
arteriyel kandaki bileşiminde demiroksit (pas) bulunduğu için tadı bildiğimiz hafif oksitlenmiş metal tadına benzer. şahsım tarafından oldum olası sevildiği için küçükken hep acaba vampir miyim lan ben serzenişlerine neden olmuştur. vazgeçilmezdir.
garip bir şey daha, bunun nedenini bilmiyorum tam olarak ama kadın vajinasında da aynı tad var.ben kötü zamanlara denk geliyor da olabilirim. bilemeyeceğim.
tuzlu değil tatlı, biraz şekerli gibi bir tada sahiptir. o tat berbat kokusuna her zaman yeğdir.
uzak doğu inanışlarına göre ruhun tadını da ihtiva eder.
tuzludur.
Hoştur.
demir tadı vardır. eğer olmasın diyorsanız demir eksikliği olan birinin kanını alıp onun da tadına bakabilirsiniz.
Pas tadı vardır.
görsel
Çok güzel olandır.
tadının bakırımsı olduğunu düşündüğüm şey.
bakırın tadını bilmiyorum ama kanın tadı kesinlikle bakırımsı.
Acı ve mayhoş bir tadı vardır. Emerdim Bi ara. Manyak mısınız olm.
Yanak ve dudak kanayınca ister istemez bakılır tadına demir gibidir.
iki saattir kan yutuyorum. Ağzıma dikiş atıldı. Evet, ciddiyim.
çok güzelmiş gerçekten. söylemesi ayıptır geçenlerde bu dudağımın iç tarafını kemirirken bi kan akma olayı yaşandı, haliyle emdim yuttum.