1. 1.
  bir ukte yi daha doldurmak bana şeref verir. *
  ukteci dogancan , uktecinin notu : ne lan bu . *

  efendim bu kampusweb denilen şey bir internet sitesidir. içinde hayatın anlamına cevap vermekten tutundan yaratıcıyla ilgili sorulara cevap vermeye kadar acayip bir sürü konu bulunmaktadır. bu site özellikle google adwords sistemiyle bir çok siteye reklem vermekte ve kendine kullanıcı bulmaktadır. bu sitenin google reklamları bazen sözlükte de sağ framede çıkıyor ve bu sitenin acayip konuları hakkında sözlükte bir kaç başlık açılmıştı daha önce.
  -2 ... ada vapuru carki
 2. 2.
  ilk kez uludağ sözlükte linki ile karşılaştığım misyoner sitesi.Şöyle diyorlar"tanrı ile arkadaşça bir ilişki kurmaya ne dersiniz"Bir özellikleri de evrim teorisini reddetmeleri
  Hristiyan olan bir arkadaşın düştüğü ironiyi çağrıştırdı.arkadaş sözde müslümanken evrim teorisini savunurdu.Hristiyan olunca bir de baktım evrime karşı çıkıyor.
  2 -1 ... gurleyenkaval
 3. 3.
  sürekli uludağ reklamının olmasını anlayamadığım site. benimle beraber neslimin bi önceki sonraki neslimin anlayamadığı site. silik yememe sebep olan site.
  allah belanı vermesin site.
  (bkz: sende mi sezar)
  1 -1 ... mucbir sebep
 4. 4.
  facebook'ta reklam manyağı site. misyonerdir kendileri.
  ... kin2002
 5. 5.
  - tebrikler isa mesihi hayatınıza çağırmaya karar verdiniz !
  peki ya şimdi ne olacak ?
  * ne olacağı mı var zaten göt kadar odada 2 kişi yaşıyoruz, bir isa eksikti .
  7 -2 ... bende elemana dedim ki
 6. 6.
  uludağ sözlük adsense kullanır. adsense ise sizin ziyaret ettiğiniz sitelerin reklamlarını remarketing olarak size gösterebilir. veya ilgi alanınız olduğunu düşündüğü web sitelerinin reklamlarını size gösterir. eğer bu tip web sitelerine girmiyorsanız bu tip reklamlar görmezsiniz. yani tamamen sizin gavatlığınız. *

  kampusweb.com ise yaşam ve tanrı hakkındaki konuları araştırabileceğimiz bir siteymiş, şimdi baktım.
  -1 ... hitman
 7. 7.
  yine sürekli sürekli alttan üstten fırlayan reklam.

  sıkıldım.
  ... etique
 8. 8.
  hristiyan misyonerlerin: Yeni nesil Hıristiyan gençlerin çoğu belli bir yaştan sonra ateist oluyor,
  diyerek;

  Ünversiteli gençlere hristiyanlığı, tanrı yı, baba oğul kutsal ruhu, incili anlatırken aynı zamanda hafiften
  islama çamur atarak gençlere hristiyanlığı anlatmaya çalışan ve her yerde reklamları çıkan fazla da zararlı olmayan bir kuruluş.

  şu tarz katagorileri falan var:
  Kör Bir iman Değil
  incil'i Oku
  Üçübirlik' açıklayabilirmisiniz? (baba-oğul-kutsal-ruh)
  2 -2 ... parakendefiyatindatoptansatis
 9. 9.
  Hristiyanlık dediğiniz dinin özü esasen islamdan en az 10 kat daha bağnazdır.
  Çünkü eski ahit ve yeni ahitde cennetten kovulus nuh ve nuh tufani gibi hayal ürünü masallar direk gerçektir ve tarihi deger olarak kabul edilir.
  Hristiyan yobazlarına göre nuh tufanı 4 bin sene evvel olmuştur. Cennetten kovuluş ise 6000 yıl öncedir. Dünya düzdür ve dönmez. Dünya tıpkı kutsal kitaplarında yazıldığı gibi 6 günde yaratılmıştır. (Gerçi bizimki de bu kısmı direk almış ama bizimkiler kurani okumadığı için bu konularla pek ilgilenmez.)
  Bu yüzden insan öncesi dünya geçmişi yüz milyonlarca yıllık canlı kanıtları, milyarlarca yıllık evren geçmişi yalandır.

  Ülkemizde de aktif olan evrim karşıtı dernek ve yayınlar, düz dünya topluluğu gibi saçma salak oluşumlar bizzat kökten dinci Hristiyan topluluklar tarafından desteklenmektedir.

  Batıda ne zaman ki Hristiyanların sözü geri plana atılıp iplenmemeye başlanmıştır, insanlar rahat rahat bu dediklerini eleştirip alaya almaya başlamıştır, o zaman ilerleme kaybetmeye başlamıştır.

  Bu gün batı bile Hristiyanliğın katı hükümlernin uygulandığı orta çağ dönemini karanlık çağ diye adlandırmaktadır.

  Iki film ve dizi de görüp 'Aaa ne kadar kuuuul ben de bi haç alıp takıyım ihihihihhii' ci amsalaklar için diyecek bir şeyim yok fakat ciddi ciddi ya bunların dediği doğruysa diye düşünen varsa olaya bir de bu açıdan baksın.
  -1 ... eduardo elric
 10. 10.
  Misyonerlik faaliyetleri yürüten internet sitesi. Belki hep öyleydi bilmiyorum veya dikkatimi çekmemişti ama şu ara reklamları daha çok fazlalaştı gibi. Önce bedava incil dağıtmaları, sonra tanrı'nın varlığına kesin deliller sunmaları ve ardından nasıl hristiyan olunur reklamları...

  Öncesinde girmediğime eminim. benzeri siteleri de ziyaret etmedim üstelik.
  Sal beni kampusweb, Olmayacağım hristiyan falan ya.
  1 ... essy