kajunun; kalitesizinin kilosunun 85 tl olması olayıdır. yoksa kalitelisi 110-120 galiba.
Fındık badem şam fıstığı varken kajuya para vermek neden zaten?
kajunun haberi olsa kendisiyle gurur duyardı eminim. çoğumuzun götü o kadar etmez.
Bi bkz verin olum bilen var bilmeyen vardır bunu.

(bkz: kaju)
Çerez yiyemez hale geldik.
Z kuşağı çerezin tadını bilmiyor
kaju yemesek de olur. zaten ucube gibi tipi var.
Hadi kaju yaban ellerin yemişi, ya cevize, fındığa, fıstığa ne demeli diye düşündüren tablodur.

Fındık üretiminde dünyada ilk beşe oynuyoruz ama fındık yiyemiyoruz, çünkü anasının nikahı fiyata satılıyor.
Ceviz desen... 80 tl nin altında ceviz yok nerdeyse.
Fıstığa hiç dokunamıyoruz bile... Coğrafyamızdan fıstık fışkırıyor, biz melûl melûl bakıyoruz anca...

Tabii tabii, ehonomi çoooh eyi!
Ben hep ucuz kuruyemişler alip ambalajinda yazdigi gibi eser miktarda tüketebildigimi düşünüyorum.
ulan iyi ki kendi bahçemde cevizi de fındığı da var. yoksa kuruyemiş yiyecek halimiz yokmuş. o kadar oldu mu lan? 80 tl ne demek aq?
In cın mış sın.

Bir şeyin bir şey olmasıdır.
Ehonomi çok eyi olduğu için sorun olmayandır. Şaka maka kajudan hiç hoşlanmam. Cevize, yağlı fındığa beleşten ulaşabiliyorum. Antep fıstığının ve bademin pahalı olması beni üzmekte. Milletçek çerezin tadını unuttuk be. Tengrim, ne zaman bitecek bu kara günler.. Bu pahalılıktan cidden çok bunaldım. Yakında, toplu yağmalara şahit olursak, şaşırmayın..