bugün

dorduncu nesil kibar usluplu yazar arkadasimiz.
kendisini bizim ahaliden olduğunu gerek girdiği entrylerle gerekse nickiyle anladığım 4.nesil yazar...***
(bkz: katmer)
müstehcen yazar. mesela içinde cinsel organ ismi geçen başlıkları hiç boş geçmez. bunu o kadar önemsemiyorum gerçi, sadece gözlem boşa gitmesin diye yazdım.

inşallah bir gün üşenmem de yazarımızın entrylerini okurum baştan sona.
fenerbahçe'nin yıllarca galatasaray adı altında ezildiğini iddia eden yazar. ya ben yaşlandım ve manyaklaşmaya başladım ya da o tk 776 sefer sayılı bir thy uçağında epey yükseklerde uçuyor. belki de ben kuala lumpur'da yaşadığım için ülkemizde olanlardan uzak kaldım, öyle mi acaba? ha bir de! ya bu bahsettiği galatasaray, takmadığı fenerbahçe, ali samiyen'e şampiyonluğu ilan ederek geldiğinde ortalığı yıkan, sulayan, sahada bayrak nöbeti gibi boş işlere bulaşan takımın ta kendisi değil mi allah aşkına. madem o kadar asildiler de, niye maçı edeplice izleyemediler.

herneyse fenerbahçe hakkında durmaksızın desteksiz atıp tutan biri. çektiği sıkıntı, yaşadığı kızgınlıklara bakacak olursak sanırım çevresindeki fenerliler birer tinerci.
bir galatasaraylı olarak beni kendi takımımdan tiksindirmekte olan yazar.

klasik forum genci, stadyumların deli amigosu havası seziyorum kendisinde. biraz sakin. bir de çok ezik diyor.
kufur ve argo kelime kapasitesi oldukca genis bir yazar.
girdigi entrylerin cogunlugu cinsellikle ilgili olan yazar.
(bkz: anal seks)
(bkz: at avrat yarak)
(bkz: atin cinsel organini goren kucuk cocuk)
(bkz: damarli erkek zenci cinsel organi)
uzunca bir liste var..
kaşif , keşfeden.
msn'de kullandığı sapık smiley şekilleri ile ünlenmiş, ali kırca hayranı, sibel kekilli sempatizanı, iyi bir galatasaray taraftarı olan yazar arkadaşımız.
(#2956528) herkesin kapasitesi bi yere kadar;

(bkz: kedi ulaşamadığı ete mumbar dermiş)
sagopa kajmer dinleyen ve galatasaray lı olan bir insanda bulunması gereken en önemli 2 özelliğe de sahip olan insan diğeri için (bkz: tommy vercetti)
kajmeran.
iki entrysini okuyup baya bi guldugum yazar. takip edilesi.
(#2334586) *
Sagopa adlı Piramitin Sırrını Çözen Bilim Adamının adı.