1. 1.
    bu adam gibi adamın neden başlığı yok mirader?

süper adam.
    3 -3 ... goodbadnotgodii
  2. 2.
    Hoş gelmiş Turan'ın öz balası.
    7 -3 ... buongiorno principessa
  3. 3.
    Ne diyor bu engelli. Düzgün cümle kurabildiğin, yazım kurallarına uyabildiğin bir vakit derdini tekrar anlat, yazdıklarından hiçbir sik anlaşılmıyor çünkü.

Sanırım Dinci falan olduğumu zannediyor. Bunun dar görüşüne göre Bir insan x tarafında değilse mutlaka x tarafının karşısında olmalı çünkü.

Vallahi herkesin mezhebi sizin kadar geniş değil. Demirtaşın liderlik ettiği partinin ideolojisi gayet açık. Demirtaşın terörist başı abdullah öcalan ile yakınlığı samimiyeti de açık. Birinin türk devletine, türk bayrağına düşmanlık güttüğünü anlamak için tastikli belgeye falan ihtiyaç yok. Aponun heykelini dikmek isteyen bir siyasetçiyi, muhalefet adayı bir diğer siyasetçi ziyaret edip şekilden şekile giriyorsa, benim gözümde omurgasızdır. Bunu bilir bunu söylerim. Neyine itiraz ediyosun?

Sizin işiniz gücünüz fanatizm olmuş. Kişi Kendi cemiyetinizden kendi görüşünüzden olunca hatalarını göremez olmuşsunuz. Devam edin böyle omurgasız şekilci ibneler. Iktidar neyse siz de aynı boksunuz.

Bir yazar.
    8 -6 ... kah ve otesi
  4. 4.
    Öyle bir şeyi hiç iddia etmedim. Türkler tek bir fenotipe sahip değildir diyorum. Sarı ırka mensubuz, çekik gözlüyüz falan demiyorum. 10 milyon nüfuslu moğolun 300 milyon nüfuslu türk'ü fenotip olarak değiştirebileceğine inanıyorsan o senin saflığın.

Türk ırkı beyaz iskit toplulukları ile sarı amerind ırk'ın orta asyada birleşmesinden meydana gelmiştir. Bu birleşmede orta asyanın batısında kalan kesim sarı amerindlerle pek münasebette bulunamadığı için daha çok iskit unsuru taşırken, aynı şekilde orta asyanın doğusunda kalan kesim de iskit toplulukları ile fazla münasebette bulunamadığı için amerind ırk'ın özelliklerini baskın olarak taşımıştır.

Bugün biz anadolu türkleri, geçmişte de her zaman için orta asya'nın batı kolunu temsil ediyorduk. Yani hiçbir zaman bir kırgız gibi, bir özbek gibi çekik gözlü değildik. Bizde her zaman iskit unsuru daha baskın oldu. Durum bundan ibaret.

Ne o kırgızlar çekik olduğu için moğol dölü taşıyor, ne de sen badem gözlü olduğun için ermeni dölü taşıyorsun. türk fenotipi genel olarak budur.

Bir yazar.
    1 -1 ... kah ve otesi
  5. 5.
    tırnaklarımı keserken zorlandığımı beyan ettiğim bir entrye gelmiş yok türkler orta asyadan değil fiji sahillerinden geldi diyor.

neymiş efendim türkler tırnak kesmezmiş, tırnak uzayınca mermere vurup kırarlarmış da öyle tırnaklarını kısa tutarlarmış o yüzden ben kürtmüşüm.

geçen gün de türkiyenin başkenti çorumdur diye inatlaştı zaten.

cık cık cık.
    2 ... gold tab gibson
  6. 6.
    bu nicki bugünlerde sözlük kızlarından çok işitmeye başladım. ve bundan çok rahatsızım. sessiz sessiz yürüyor ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor.
    6 -2 ... true
  7. 7.
    feyk hesaptan kendine mi yürüyon bilader?
    3 -2 ... yavuz ve unicorn
  8. 8.
    Bir o kadar da kibar bir bey olduğu unutulmamalı.
    Dirençaylakyanındayız.
    4 -4 ... darked
  9. 9.
    Sinirlerine ve küfür şiddetine hakim olamayan, bu şekilde sözlük mapushanesine giren çaylak yazar. Canı sıkılırsa şarkı dinlesin.
    Öptüm yanaklarından.
    https://youtu.be/3RzuemWnD-g
    5 -6 ... mefkure meftun
  10. 10.
    Sözlük kızları ağır hasta bu ara. Birilerini bölüşme, kaptırmama çabası icindeler.
    Ruh hastaları özelden yazabiliyonuz, burdan damgani vurmana gerek yok.

Birisi çıkacak hepinizi tek tek elden geçirecek. Yiyin sonra birbirinizi amk.
    2 -4 ... plasee