bugün

Allah var, din gerçek.
--spoiler--
ölümden sonra hayat falan yok çakma iktisatçı, o da yalan. yok olacan.
--spoiler--

ölümden sonra hayat basliyor. bu arada ben endüstri-makine mühendisiyim. iktisat biliminde sadece ek diplomam bulunuyor.
Yav he he.

Kur'an-ı Kerim'den uzak Yalan ve de Yanlış olan bilgilerle mi hakimiyet sağlanacak?...

Aynen. Yersen...
merhaba ben zafer. islam kimse söyleyin gelsin, kulağına birşey dicem. sonra götü yerse erkek erkeğe kapışırız. hadi bakalım amk. demek zafer islam'ın öyle mi? zafer kimsenin malı değildir lan ibneler!!
tabi ya, kralsınız olum ilerde. tekrar ayı falan ikiye böleceksiniz ben inanıyorum...
siz ne kadar inkar ederseniz edin...
öyle kainat öyle işliyor.
zafer türk milletinindir gerisi hikaye.
görsel
Aç tavuk kendini buğday ambarında görürümüş. Bütün dünya islam'dan kaçıyor. Yakında üreyen islamcıları da bir şekilde yok edecekler arık dünyanın her yanına tehdit oldu bunlar.
Allahukekver
Sizin mümin olduğunuzu kim söyledi lan.
(bkz: siyasal islam ın tüm dünyada iflas etmiş olması)
Kafirlerin haberi bile yoktur bundan.

Hitlerden beri aynı aslında... Önce düşmanı yarst sonra zafer vaad et vs.

Yatıp kalkıp yaptıkları da halen bu.
eee ama chp' ye oy verenler de müslüman ! böyle gereksiz bir iddia olabilir mi ?
hem insanları kutuplaştırıyorsunuz hem sadece sizden olanların müslüman olduğu gibi tuhaf bir iddiada bulunyorsunuz.
ayıp kardeşim, yapmayın böyle.
gereği olmayan bir iddia. insanları tanımadan haklarında yorum yapmayın ve kimseyi kutuplaştırmayın lütfen.
siz bu halijhahahahaha dindarmohohohoho sın hahahahahhaha.
Aç tavuk kendini darı ambarında doğurmuş..
internet sayesinde islam çoktan bitti bile...
Siyasetle, seçimle, hele hele AKP'yle alakası olmayan sure.
siyasal islamcılar ne kadar öyle olduğunu sansa da kafirler(amerika, israil, ingiltere vb) islamı, islami önderleri çoktaan ele geçirmişler istedikleri gibi oynatıyorlar.
başka türlü islamiyetin bu kadar kötülükle terörizmle çürümüşlükle anılabilmesi mümkün olur muydu?
egemen güçler(cavurlar kafirler) saldır diyor saldırıyorlar, öldür diyor öldürüyorlar. halkını sömür fakir bırak diyorlar, seve seve sömürüyorlar. islama inananlarda bu satılmış önderleri bir bok sanıp hiç düşünmeden peşlerinden gidiyorlar.
ulan insan kendine bir sorar, gerçekten allah inancı olan dindar bir müslüman bu kötükleri yapar mı diye. ama günah tabi, sorgulamazlar mümkün değil. kılavuzu karga olanın da burnu boktan kurtulmaz tabi. kafir liderlerinizi satın almış islamı da kukla etmiş oynatıyor oğliim. siz daha böyle laflarla kendinizi avutun anca. zaten kaybetmişiniz.
Savaş mı çıktı?
hayallerde yaşıyor bazı teistler. şeriatla yönetilen ülkelerin ekonomileri berbat. bir tanesinden bir halt olmaz. açıkçası fakirin tekisiniz. ne zaferi kazanacaksınız merak ettim? bütün dünya müslüman falan olmayacak. işte dindarlar da aynen din gibi romantik ve hayallerle avutuyor kendini. yazık..
Allah kafirlerinde Allahı akıllı olun akıllı sizlik Bi durum yok aq gaza gelmeyin.
Dedi ve kuruluş osman dizisinin oynadığı tüplü televizyonunun sesini açıp kuru fasulyesini kaşıklamaya devam etti.
islam'ın bütün alemlere galip geleceğini bildiren ayetle sabit durumdur.
kesin ya...