bugün

Hemen katılacağım zirvedir .
Bik bik ve dede var daha ne olsun.
Allah belamızı erken vermiş .
ben uzungölde ağırlanmak istiyorum dedeciğim..

konuyla ilgilenirsen sevinirim..

bir de alabalık fln o ne ya.. hamsi yerim ben..
Balıkların kafasını koparmadan pişirecekse katılacağım zirvedir. Ama vaktim kısıtlı gelemeyebilirim.
halep'e hareket etmeden önce düzenlenecek zirve. evet.
21. yy'da bu nasil bir yobazlik?

haremlik selamlik ne lan? sanki dort dortluk musluman da bir haremlik selamligi kaldi. dedenizin boyle biri oldugunu dusunsenize. daglara taslara.

gelmeyecegim zirve.
rakı masamı da isterim dedeciğim..

o güzel balkonda, mis gibi balık ve temiz hava ile ne muhabbetler döner be dedeciğim..

yaz beni de..
Hiç tanımam ama değerli bir abi sanırım.
Katılmak istediğim zirve. Haremlik selamlıkmış hem de mis. Yengeyle birtakım karadeniz yemeklerini mütalaa etmek isterim.

Önerim şudur ki bayanlar evde erkekler yaylada takılsın. Abi hatta sen bunları yaylaya götür geri getirme. Bu millet bu hizmetini unutmaz.
(bkz: reis)
başkan sen içmezsin biliyorum ama biz köşede bir yerlerde iki duble rakı atsak ayıp olur mu? şimdi balık rakısız olur mu?
Ben ben ben. Bari ben geleyim ya alabalığı çok severim.
En ufak eleştiride entarilerini silip kaçıp giden birisi sizi zirvede, orta yerde bırakır gider uyandırayım zirvesidir.

Sonra alabalıkla başbaşa kalırsın haberin olmaz*

Ekleme: umarım o masada gördüğün şey balıktır* zira masa ve dede bir arada Olmaya görsün.
ulan alabalık diye istavritin iteleneceği zirve bu. gelmiyom amk.
görsel
la oğlum kızım daha balık falan yok ortada. dereden tutacakmışız. dağlarda yaylalarda açlıktan geberip kurda kuşa yem olmak isteyen gitsin. adamın nickte sıkıntılı. kafakoparan. bak ben bidaha düşünün derim.
of diyorum.*
yaz beni de.
görsel
inşallah böyle olmamasını temenni ettiğim zirvedir.
balıkları kendimiz mi getiriyoruz.
rakı ikmali işi bende pampalar.
Maklube isterim ben. Madem haremlik selamlık Maklube olsun Maklube.
Ne oldu bu zirve?
Merak edilendir.
ben kofte ıstıyom olur mu.
Alabalıkla sohbet ederiz artık.
Dikkat edin Borçlu çıkmayın amk, adam Oflu beyler, şeytan bile demiş ki; madem Oflu var idi beni niye yarattın.
rakılar benden..

beni kadınların olduğu bölüme alsın ama dedeciğim..