bugün

Onlarda bunu belli tecrübelerden sonra anlıyorlar ve ona göre giyinerek seksi olmaya çalışıyorlar.

Çırılçıplak kadınlara baktığımda pek fazla erekte olmuyorum. Giyinikken ben bunu nasılda sikerim sabahlara kadar dediğim tüm kızlardan soydukdan sonra soğuyorum.

Hele bizim esmer kızları sormayın amk. O 50 liralık pantolun altında sakladıkları sivilceli kıllı, selülitli götlerini ve şekilsin bacaklarını görünce pantola delik açayımda soymadan sikeyim diyosunuz.

Böyle bi derdim vardı paylaşmak istedim.

Arz ederim.
Dünyanın en üzücü şeylerinden ilk 100'e girecek olandır. Beş dakika önce deli gibi istediğini ne oldu da şimdi istemiyorum sorusunun cevabı bilim adamlarından gelecektir.
Çok da. -da ayri.
Görmeden test edemem ki! Haydi kızlar beni konay olarak kullanın dm.
bunu düşünmek için çok mu zaman harcadın kardeş?
Geçen bi twit görmüştüm. Bikinili veya iç çamaşırlı bir kadının çıplak bir kadından daha çekici olduğunu iddaa ediyordu. Ben de düşününce hak verdim doğrusu.
fantazi kurduran herşey çekici gelir.
tam ciplakken cekicilikleri azaliyo. cogunun oransiz bedenleri var. zayifsa kollari uzun, memeliyse kocagobekli neyse vesaire. yine de guzeller yanlis anlasma olmasin.
cinsel tercihinin gaylik olduğunu anlayamamış ancak dibine kadar gay birinin yaptığı tesbit gibi duran bir başlıktır.

kızlar giyinik soyunuk farketmez her şekilde çok çekicisiniz bu gizli gayler yüzünden bizi bu güzelliklerden mahrum etmeyin plisss...
bir kadının(tabiki sevdiğim için geçerli sadece) en çekici hali tebessümlü halidir. isterse üzerine battaniye girsin.

çekici olan şey bedenlerin durumu değildir. bakışın tebessümün gözlerin sizde uyandırdığı histir.
bana kadın çıplakken değilde mini etek dekolte tarzı giysiler giyinikken daha tahrik edici geliyor.
Kesinlikle doğru olan önerme.

Bana göre ; bikini < siyah göbeği açık askılı body
böyle şeylere yazmam ama adam haklı . yani ne biliyim . bazen iğrendiren şeylerin çıkmasının olasılığı yüksek .
benim katıldığım önermedir. bir şeyler çok ortada olduğunda ilgi çekiciliğini kaybettiğini düşünüyorum.

ayrıca fikrimce erkekleri de genel anlamda daha çok etkileyen şey bir kadını çıplak görmekten çok, bu düşüncenin verdiği heyecan ve meraktır.
Tabii. Erotik olan Gizemli ve örtülü olmalıdır. Flaubert gibi Oryantalistlerin saklı kadın imajı bundan dolayı Erkeğe heyecan verir.
Kadınların insan olmasından kaynaklanan bir durumdur. Yine de soyunuyoruz.

(bkz: insanların çıplakken çekici olmaması)
Yoo fit bir vücut çıplakKen çoğ çekici.
güncel Önemli Başlıklar