bugün

entry'ler (5)

bir kız olarak uludağ sözlükte yazma sebebim

çünkü ekşi'ye almıyorlar ve burda abazan ortamda kendilerini iyi hissediyorlar.

kadınların çıplakken çokta çekici olmaması

Onlarda bunu belli tecrübelerden sonra anlıyorlar ve ona göre giyinerek seksi olmaya çalışıyorlar.

Çırılçıplak kadınlara baktığımda pek fazla erekte olmuyorum. Giyinikken ben bunu nasılda sikerim sabahlara kadar dediğim tüm kızlardan soydukdan sonra soğuyorum.

Hele bizim esmer kızları sormayın amk. O 50 liralık pantolun altında sakladıkları sivilceli kıllı, selülitli götlerini ve şekilsin bacaklarını görünce pantola delik açayımda soymadan sikeyim diyosunuz.

Böyle bi derdim vardı paylaşmak istedim.

Arz ederim.

sen değil ben değil kim sikiyor bu travestileri

son 18 yıldır aklımı kurcalayan soru.

hepsi çok lüks hayat yaşıyor. pahalı arabalar, lüks mekanlar, mükemmel evler.

diğer taraftan ülke'de kime sorsan travestilerden nefret ediyor, köklerinin kazınması gerektiğini söylüyor.

giren ile çıkanı hesap edince, hayatlarını tavuk misali götleriyle idame ettiren bu abileri kim sikiyor diye merak ediyorum. ulan harbiden kim sikiyor bunları yalancı oğlancılar?

yenilmezler filmindeki inanılmaz mantık hatası

her filmi sonunu merak ederek izleriz. hele ki bu tür filmlerde hep sonunda ne olacak acaba kim kazanacak diye daha da meraklanırız.

filmde yenilmezler ekibi ile kötülerin savaşında kazananın kim olacağı zaten filmin isminde yazıyor. yenilmezler ulan, işte yenilmiyorlar, yenilseydiler o isim verilmezdi zaten. filmin ismi başlı başına spoiler.

saçını tarayan oruspu vs titanic orkestrası

köy yanarken saçını tarayan orospu ve titanic batarken çalmaya devam eden orkestra diycektim olmadı, olamadı. yetmedi, yetiremedim. ne yaptıysam olmadı.

ikiside büyük bi felaket esnasında olayla oralı olmayıp, olayı görmezden geliyor. hangisi daha mantıksız derseniz, tabiki gemi buz gibi sulara batarken çalgı çalan dallamalar derim. ulan öleceksin lan, namaz üzerinde değilsin ki '' dur şu bitsinde kalkayım, bozmak olmaz'' diyesin. bırak yarıda kalsın afedersin amına koyduğum parçası. kaç bi tane bot bul hayatını kurtar. hadi kendini düşünmüyosun, git ortalıkta çoluk çocuk bişeyler kapta onları botlara taşı.

kızdığım nokta o adamların umursamamazlıkları eleştirilmezken, köy yangını esnasında saçını tarayan kızın ''oruspu'' diye adlandırılması ve literatüre geçmiş olmasıdır. ulan kız başına ne yapsın garibim. saçını taramayan ne yapmış acaba onuda bi sormak lazım. belliki kız şoka girmiş ve ne yaptığını bilmiyor. neden bu kadar üstüne gidiliyor anlamıyorum.