bugün

Gelecekteki amaÇlarının aynı doğrultuda olması,anlaşabilmeleri,yakışıklı olması,korumacı olması,güvenilebilir ve sadık olması.
185 cm boy, geniş omuz, özgüven, güzel bir ses tonu, hafif acı, biraz da ketçap koy abi.
cesaret cesaret cesaret.
ana kuzusu olmasın efenim.
Geneli itibariyle; P*çlik, para, araba, para, fors, para, hava, para, makam, para, tip, para, zeka, para... Aksini iddia eden kız; kendini, hayalindekini, bilinçaltındakini inkar eder.
Romantiklik... üstüne tanımam
beni gerçekten sevsin, gerisi kendiliğinden hallolur zaten. * * gerçekten seviyorsak birbirimizi zaten aradığımızı karşımızdakinde bulmuşuzdur hem.
Aranmaz bi özellik felan . Seviyorsan seviyorsundur. Özelliklerine mi aşık oluyosun amk. Araba mı alıyosun.
sayısızdır. ama bir örnek vermek gerekirse, kızların dediğini yap yaptığını yapma.
kirli sakal, güzel bir gülüş, espri yeteneği, anlayış.
beni sevsin, değer versin, kendi olsun, adam olsun.
samimiyet.
Romantiklik.
Her iddiasına girerim "Beni gerçekten sevsin" diyen kızın peşinden en az 5 psiko 10 tane saftiriko koşmuştur. Ancak hepsi de fakiro olduğu için sadece pas verip salya sümük egosunu tatmin etmiştir.
Bir kız aşık olmadığı müddetçe bir hayalinde kraliyet şatafatı arar, öyle birini bekler, genelde de babayı alır.
Aşık olması da zaten bir istisnadır. Bir kız gerçekten aşık oldu mu, hiçbir şey aramaz.
bu konudaki entryleri kızlar yazsa daha doğru olmaz mı beyler.
Kızların karakter, saygı, anlayış, kibarlık ondan sonra efendime söyleyeyim insan olsun yeter gibi zerre kadar inanmadıkları şeyleri sıraladığı konu.
muhabbet kurabilmesi ve yanında olabilmesidir bence. tipsiz heriflerin ilik gibi sevgilileri olmasını başka türlü açıklayamıyorum.
aşk ve para.
(bkz: yarrak)
baba korkusu. ne kirli sakal ne adonis bir erkeği; babasından it gibi korkmasından daha çekici yapmıyor.

edit: tabi benim gözümde.
para,yarak,kas,ilgi,tribe dayanıklılık,varsa bir de araba.
büyük bir yarrak olabilir.
sevsin yahu otesi var mi!
uludağ sözlükte yazmaması.
beraber gulebildigin hic denemedigin yiyecekleri tadabildigin seni herkesten iyi taniyan acik sozlu ama kibar insanlarin arkasindan konusmayan ailene tanitirken tam bir beyefendi arkadaslarinin yaninda salyalarini akitacaklari tatlilik istediginde sevimli olabilen alcakgonullukluluk gerektiginde kolundan tutup sen benimsin bunu unutma diyecek sahiplenme duygusuna sahip beraber huzurla uyanacaginiz sabahlarin ve tatli mi tatli bir ufakligin dahil oldugu gelecek hayalleri... var mi ki boyle biri derseniz ben varligina bir suredir sahitlik ediyorum ama alistigimi sanmayin her gun daha da sasiriyorum sahip oldugumuz seyin guzelligine