bugün

yarak.

bazı kadınları tenzih ediyorum lakin var böyle bir gerçek.
bana hep neden beni sevmedin gibi sorular sordular. sanırım benden istedileri onlara aşık olmam falan. ne kadar acınası burada benden bahsediyoruz aq.
Ne istediler de vermedik?

görsel
Yaraktır.
biraz sevgi,
biraz aşk,
biraz yakışıklılık,
biraz sempati,
biraz anlayış,
biraz kariyer,
biraz para,
biraz araba,
biraz güzel aile,
biraz iyi bir iş,
biraz güzel bir meslek,
biraz gülüş,
biraz sahiplenme,
biraz hoşgörü,
biraz sadakat,
biraz sarılma,
biraz duygu,
biraz serbestlik,
biraz maçoluk,
biraz sapyoseksüellik,
biraz genel kültür,
biraz elitlik,
biraz temizlik,
biraz başak burcu,
biraz az yükselen,
biraz çok götveren,
biraz seksi,
biraz muhafazakar,
biraz solcu,
biraz milliyetçi,
biraz değer bilen,
.
.
.
.
.

(bkz: ebesinin amı)
görsel
Para cinsellik ilgi.
sevgi ve güvendir.
inanın ne istediklerini kadinlar bile bilmiyor.

Ama aksiyon vs istiyorlar orası kesin bu sebeple pic erkek diye adlandırılan erkeklerle sevgili olup bunları düzeltmeye kimi tabirle adam etmeye çalışıyorlar.
sevgi
ilgi
mutluluk
en son
cinsel hayat.
Aşk,sahiplenilme, sadakat.
erkek adam sevdiğini sahiplenir ve kıskanır modernleşme ve medeniyet adı altın da pezevenkleşmeye gerek yok.
görsel
Aşkı içiiin öleeeceeek, nerde kaaldıı öylee yüreeeek?! Diyor birsen ablam. Bu başlık altında eşlik ediyorum.
Eğer birinden bir şey istiyorsanız aslında o kişiyi değil vaad ettiklerini seviyorsunuzdur.

Bana vaad edilen şey aşkımın karşılık bulmasıydı ve bu yüzden beni sevmesini istedim.
Birazcık net olun Allah aşkına yaa bi ne istediğinizi bilin.
Güven vermeniz ve de her şeyi karşlıklı konuşup çözebilmeyi isterim ben. Hiçbir konuyu önemsiz görmeden.
mutlu olmsk başka ne istiyelim.
Aslında onlara orospuluk yapmaları için alan açmamızı istiyorlar. Bazı şeyleri görmezden gelip boynuzlarımızı parlatmayı istiyorlar. Hasiktir diyoruz.
aptallık güven vermeyen kişiden güven istemeye devam etmektedir.
uzatmayacaksınız öyleyse.

buyrun gelin güven nasıl verilir göstereyim.
% 90 kendileride bilmiyor kafa patlatmaya gerek yok.
freud bile diyor kariyer hayatımda kadınların ne istediğini ben de bilmiyorum diye. yani bir psikoanslist bile çözemediyse biz napalım. kadınlar ne istediklerini kendileride bilmiyor. tamamen nefislerine göre hareket ediyorlar. duygu durumları çok dalgalı birden değişiyor. kadınlar anlanmak için değil sevilmek için demiş biri doğru. kurnaz esnafı oynamak en iyisi yaparız abla, tamam abla, sensin abla. yalan paralı dahi olsa kredi çekip yalana devam. kızları boşverin, değer vermekten vazgeçin, kendi değerlerini kendi davranışları belirlesin ona göre davranırsınız. efendilik, centilmenliğin adı beta, meriç, eziklik olmuş. yok iç güzellik önemliymişte bla bla bla. yallah arabistana yok yanlış oldu alfalara diyecektim. bana göre aşk evliliğinin yürümeme sebebi bu. mantık görücü usulü bir nevi şirket ortaklığı gibi olduğundan yürüyor.
"Dünyadaki bütün savaşlar kadınların bacak aralarındaki şey yüzünden çıkar." diyerek hayran olunası bir söz söylemiş adamın biri. Ben de kadınlar erkeklerden Para güç ve cinsel organ ister diyerek lince maruz kalmak istiyorum... evet bekliyorum. i want you...

Yukardaki sözler bana ait değil. Libidomun derinliklerinde gizlenen psikopat hayvan söylüyor bunları...
Dünyada ağaçlar kalem denizler mürekkep olsa yazmakla bitmez uğraşmayalım.
Her şeyini istiyorlar arkadaş, üstelik karşılığında hiçbir ümit vermeden.
Ne istedini bilmeyen bir cinsin muhasebesini yapamazsın.

Sıkıldım der gezersin yoruldum der oturusun. Acım der yemek söylersin tatlı yeseydik der.

Daha bunlar ne istediklerini bilmiyorlar ki bizden istediklerini tahmin yolu ile yapmaya çalışıyoruz.
güncel Önemli Başlıklar