bugün

gözler, burun, boy, dişler.
gözü ve yüz yapısı sanırım artık karakter olsa da yetiyor.
Yeni nesil kizlar cebe bakmaktadir.
Görüntü net akıl net cüzdan net olacak bu devirde heralde. (bkz: net kelimesinin ota boka kullanılması)
bir tane de karakterine diyen bir kız bulsam evlenicem onla lan.

edit : evet brad pitt değilim.
Hemcinslerime benden tavsiye olsun, oğlum bu basliklardan medet ummayin hanimlar bütün olarak değerlendiriyorlar. Diğer tüm özellikleriniz arti olarak size geri döner.
(bkz: pipi)
Ayakkabı, diş.
%93.47 kadar diş. Kız görünce gülün lan.
merak ettigim durumdur. guzel bi kizin yaninda gordugum hirboda ne bulduklari merak konusudur.
para

çevre

tip

para

kültür

kafa denkliği

para

para

en son olarak da para
tip,ortamdaki durumu,parası vs vs. çok naidr karaktere bakan kızla karşılaşırsınız.
para

para

para.
acı gerçek ama (bkz: kalça)
göt ve göt cebi.
güce bakar. bu güç ya parayla gelsin, ya kasla farketmez. günümüz kızları o kadar acizdir ki -tamam genelleme yapmıyorum benim gördüklerim- illa kendilerini koruyacak birine ihtiyaç duyarlar. sonra da yok efendim kadın erkek eşitliği hididi hididi konuşurlar.
türkiye de ki kızlar için konuşursak paradır. para avrupalı kızlar için en son bakılan şeydir.
Afadersiniz ama popo.
kendimce parfüm kokusu diye cevaplayabileceğim sorunsaldır.
kalça, popo, para olmayan şeylerdir. En azından sıralamada başı çekmez.
Götünüzden element uydurmayın.
kesinlikle paraya bakıyorlar.
--spoiler--
önce Lafa Bakarım Laf mı Diye
Sonra Adama Bakarım Adam mı Diye
--spoiler--
tamamen popilik . calistigim cafede oyle tiplere ole tipler varki arkasini diken apacilerin tas gibi sevgilsi var benim iliski durumum pembeler yunusun eve geldiginde arkaya giden cekyat aq
not :kampusde ezik bi asosyal degilim baya tanidik var ama olmuyo birader.
Tipi onemli degil. insanlarin icindeki durusu ve guven vermesi yeterli. Boyle bir erkek sevdigi kizi zaten ac koymaz
konuşma şekli, kendine bakımı ve statüsü. (illa doktor mühendis değil tabi ki, elinden bir iş gelmesi yeterli.)