entry'ler (21)

the knife

pek bilinmez ama şu parça müthiştir ;

http://www.youtube.com/watch?v=FHOces16THw

bira fm

ağlattın be hacı. hiç oldu mu bu veda şimdi? daha erken değil mi? ismini değiştirirdik ne biliyim ayran.fm olsun, arpa,fm olsun, maya.fm olsun bulurduk bir şeyler... ama artık olan olmuştur. kapatılmıştır, susturulmuştur. birileri rahat etsindir.
tek dileğim başka bir isimle geri dönmesidir.
Hoş çakal yoldaş.
(bkz: sen gittin ya şimdi her yer karanlık)
(bkz: one last goodbye)

kızların birbirine hitap şekilleri

(bkz: hafız)
(bkz: hacı)
(bkz: götümün deliği)
(bkz: yarraamın gafası) (bkz: ben bunu gördüm)
(bkz: olum)
(bkz: keko)
(bkz: keke)
(bkz: aşkuş)
(bkz: kardo)
(bkz: kardoyolog)
(bkz: kardoyoloji)
(bkz: köfte)
(bkz: köftehor)

sözlük yazarlarının telefon açılış mesajları

(bkz: geldi yine tipini siktiğim)

sözlük yazarlarının favori dizileri

(bkz: akasya durağı) gelmiş geçmiş en iyi yapıtlardan.

çingeneye benzeyen ünlüler

(bkz: fatih ürek)

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

(bkz: erkek avi)

kadınların plajda şort varken bikini giymesi

(bkz: orospisin olum)tamam beyler rahatlayın.

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

(bkz: pipi)

ekşi sözlük

kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş, ondan bu kadar ekşiyi karalama çalışmaları.

sigara araba anahtarı cüzdan telefon dörtlüsü

genelde bara gelen erkek kişisi bar taburesine oturur oturmaz cebinden bu dörtlüyü çıkarır. kadınlarda mesajı alır ve direk bu erkek kişisinin etrafını sararlar.

yaran aforizmalar

azrail bile ayağıma gelecekse sen neyin tribindesin güzelim?

lovage

mükemmel bir oluşum. parçaları vücudunuzda değişik etkilere sebebiyet verebilir, dikkat. sex ı am parçası sevişirken dinlenilecek şarkılar arasında yerini çoktan almıştır.

sahur için tavsiyeler

mangal yapıp yemeyin de ne yerseniz yiyin... çok fena susuyorsun hacım, tecrübe konuşuyor.

erken kaybedenler

çok sevdiğim yazarın çok sevdiğim kitabı. okurken yaşanılan her şeyi hissedersiniz, okumaya doyamazsınız, kaç defa kitabı başa sarıp okuduğunuzu hatırlamazsınız bile. velhasıl kelam güzel kitaptır, okuyup okutalım.

game of thrones açılış müziğinin metal versiyonu

http://www.youtube.com/watch?v=MUsYMiVkFVE bu hali çok daha başkadır kanaatimce.

efsane

tabi ki francesco totti. ya kim olacağdı ya??

eski sevgilinin unutulmayan yerleri

burun kıllarını aklımdan çıkaramıyorum bir türlü.

yatak odasında felsefe

marquis de sade abimizin nadide bir eseri. abimiz kitapta; ahlak kurallarını tanımıyor, tanrı kavramını tamamen yok sayıyor. severek okuyoruz.

game of thrones

bir arkadaşım sürekli izle deyip duruyordu. en sonunda "tamam lan izleyeceğim" dedim. 3 sezonu da bir solukta bitirdikten sonra verdiğim tepki ; "aman allah'ım bu nasıl bir dizidir, ben nasıl izlemedim bu diziyi? " şeklinde oldu. ama bir yıl bekleyeceğimi öğrendiğimde kafamdan aşşaa kaynar sular döküldü desem abartmış olmam herhalde.