bugün

ya twerk yaparım, beni kucak dansına cagırmasını beklerim,
ya da bu kadın tam bir buzdolabı, tam bir iffet abidesi dedirtirim hakkımda.
ortam yoktur:)
bana sadece bu ikisi olabilmeyi ogrettiler, bu ikisini deneyimledim hayatta. ortası olmayı bilmiyorum ki.
anlaşılmayan sinyallerdir.
gülümsersin, gözlerinin içine bakarsın, sohbet başlamaya çalışırsın, uzaklaşırlar.
soğuk davranırsın, göz teması kurmazsın, yokmuş gibi davranırsın, hem bakar hem yakınlaşırlar.
hem kafası karışıyor insanın hem de ne yapacağını bilemiyor.
şahsen bir süredir hiçbir kadınla gerekmedikçe en ufak bağ kurmadan yaşıyor ve huzur buluyorum. hiç uğraşmayacağım artık bilmece çözmekle falan. cidden bıktım ya.
"Kadınlar sözleriyle değil, gözleriyle konuşur aslında.
Bu yüzden onları anlamak için dinlemek yetmez, izlemek gerek yalnızca."
(bkz: Fyodor mihailovic dostoyevski)
Özelinizle ilgili hiçbir kişisel soru sormuyor ve tanımaya çalısmıyorsa,
Tüm çabanıza rağmen muhabbet ilerlemiyor, akmıyor, kilit oluyorsa,
Hani bazen yanınızda otururken umursamazca kalkıp giderler. Hah işte o kız sizi begenmiyor

Bir kadın gelip dibinize giriyorsa,
Özelinizle ilgili kişiisel sorular soruyorsa,
Telefonuna bakmıyor, yanınızdan kalkıp gitmiyorsa
Konuştukça konuşuyorsa, muhabbet akıyorsa ilgileniyor olabilir.
Boş verin oğlum yav yürüyün sinyal arkadan da gelir.
Kadından kadına değişiklik gösteren durum. Ufak tensel temaslara gösterdiği tepki belirleyici olabilir. Zaten ortada size karşı bir ilgi yoksa böyle bir durumda tavrını net koyup, rahatsızlığını belli eder.
Bi bahaneyle surekli onunden gecmesi,
Dudak isirmasi fix zaten,
Siddetli asik olduysa psikolojileri bozuluyo zaten depresif bakislar falan,

Kacamak, icli bakislar..
Senle konusurken en boktan espirine abartili gulmesi... falan fistik.. bu daha cok hoslanti belirtisi oldu ama olsun.
çift el sıkışma aşamasına gelinmişse, ilişki başlar..

benim dünyamda öyle kimse bana ya da bir başkasına kırıtmıyor..

görüştüğünde el sıkışırsın, değil mi? eli iki avuç içine alarak sıkıyorsa ilişki başlar..
yok, kadın senin elini kendi ellerine alarak sıkıyorsa o zaten ohoooo, şey gibi bir şeydir.. bitmiştir artık..
Sinyal sinyal olalı böyle tanım görmüş müdür, müdür müdür müdür. Asdfgh
dönüş yapmadan dörtlüleri yakmıyorsa sıkıntı.
Çirkin adama güzel demelerinin en başa yazılması gerektiği stratejiler. Bana görünüşümle ilgili yalan söyleyen her kadında benzer sonlar yaşandı. Çünkü kadınların erkeklere yalan borcu yoktur arkadaşlar.
Gülümsemesi, saçıyla oynaması.