bugün

erkekler mi aşık olur ki kadınların koşulsuz aşık olması, para ya da herhangi maddesel birşeyin peşine düşmemesi gerekir. kadınlar koşulsuz sevmeye çok daha yatkındır. erkeğini kaptırmamak için güzel olmaya çalışmaya çok daha yatkındır. erkeğinden güzellik-cazibe beklememeye çok daha yatkındır. kadınlar erkeklerinin güçlü olmasını isterler çünkü kadınlar çok fazla konuda kendilerini güçsüz hissedebilirler. istisnalar az olmakla beraber vardır ancak. bu güçsüzlük doğuştan fiziksel olarak gelmesiyle beraber, statüsel olarak toplum baskılarıyla da oluşur. durum böyleyken kendini koruyup, dış tehlikelerle arasında engellik oluşturacak güçlü bir erkeği tercih edecek ya da arzulayacaktır. bu erkeklerin evlerine geldiğinde sıcak yemek beklemek, ilgili ve güzel bir eşle vakit geçirmek eğilimiyle benzerdir ancak her zaman kadınların taptığı ve yöneldiği gücü kendilerinde barındırmayan erkeler "kadınlar paralı erkek ister, kadınlar güç ister.." iddaasını öne atarlar dururlar, yakışıklı değil, güçlü olmaları gerektiğini görmezden gelirler. kadınlar olarak güçlü erkekleri seviyoruz, zeki erkekleri seviyoruz, yakışıklı erkekleri güzel kadınları sevdiğiniz kadar sevip vazgeçilmezlik barındırtmıyoruz. kadınlar aşık olabilir, kadınlar aşık olmayadabilir. gücü arama hayattan beklentilere ya da hayattan alınan acı deneyimlere bağlı vazgeçilmezdir, ama bir kadın aşık olursa ve de aşık olunan erkek bunun kıymetini bilirse dünyanın en şanslı erkeği olacaktır, bu da garantilidir.
ozguven sorunlari olmayan,hem sevgili hem dost olabilecek ya da ask bittikten sonra dost kalabilecek,ayni zevkleri paylasmasa da sizinkilere saygi duyacak,ilginc ugraslari olacak,parasi olmasa da kariyeri olacak(isini iyi yapsin para kazanamazsa kosullardandir kim hakettigini aliyo ki turkiyede)kendini bilicek, söylediği dinlenicek,
iyi bi okul mezunu olsun olmasin iyi egitilmis,temiz pak bi insan olmali, takintili degil,karakteri oturmus olmali, sabit fikirli degil,anlayisli,sevimli,mumkunse ince uzun atletik yapili,yalniz kalma/privacy haklariniza saygili
kendi hayati da olan dolayisiyla sizinkine gerektiginden fazla ilismeyen seven sevilen sevisen keyif insani,ilginc, eglenceli vs. vs vs.

Böyle bir erkek olmadığından aşık olmıyordur. Bayanlar paraya asla tamah etmezler.Güçte istemezler ruh öküzleri yerine ruh ikizlerini ararlar. bulamadıkları içinde kadınlar aşık olmaz konsepti oluşur.

P.s: Ruh ikizini bulsun yukardakiler olmasada olur
kadınlar ;

aşık olmak istemezler çünkü kendilerini birine bırakmak onlara göre değildir. kontrol ellerinde olmaz ise korkuları artar. parayı düşünmem derler ama bunu içten içe düşünürler. " seni seviyorum ama evlenince nasıl geçinicez"derler, bunun neresi yanlış diye sorarlar sonra da biz parayı önemsemeyiz derler.

kibar, anlayışlı bir erkek istiyoruz derler ama tam tersi erkekleri seçerler. bir şey olduğunda sorun değil hayatım demeniz ona batar. neden sorun değil ki derler içlerinden. kavga etmiyoruz çok sıkıcı derler.

ruh ikizi diye dolanırlar ortada ama onlar bunu da istemez. çünkü o zaman aman hep aynı şeyleri seviyoruz aynı şeyleri sevmiyoruz çok sıkıcı derler. değişikliğe ihtiyacım var derler.

yalan söylemenizi istemezler ama onlar hep söyler. sır istemezler ama sırlarından bol bir şeyleri de yoktur.

kadınlar aşık olmaz çünkü ; istedikleri şeyi kendileri belirlemezler, bazen yakın arkadaşının ki gibi bir şey isterler, bazen babaları gibi , bazen filmlerde ki gibi... ama sahip olduklarında onu istemediklerini anlarlar. kadınlar gerçekten aşık olmaz... onların tek aşkı kendileridir...
(bkz: yok artık ali sami)*
sadece flörtten hoşlanırlar... gerisi sadece çocuk ve para sahibi olmak için uydurdukları ruh halidir.
-ay ben berkecan'a çok aşığım aylinsuuuu
-bende koleralp'e tapıyorum hem arabasıda vaaaarr
-arabası mı var hımmm.
-evet hemde son modeeeeel.
-biliyomusun berkecan bazen aptal aptal konuşuyo sinirlerimi bozuyo vs. vs. vs. galiba soğudum artık.
kadınlar seksten ve flörtten hoşlanır ve bir de bebeklerden.
ortada aslında kocaman bir yalan vardır.

kadınlar aşık olmaktan asla korkmazlar ve sonuna kadar aşık olabilirler.
belki daha önceden kalpleri kırılmıştır biraz korkarlar, o kadar.

aslında kadınlar, erkeklerden daha kolay aşık olurlar çünkü sevgiye açtırlar, sevilmeye muhtaçtırlar.

aşık olduğumuzda kendimizi koşulsuz şartsız erkeğimize bırakabiliriz.
para bizim için önemli değildir, mutluluk daha önemlidir, para kazanılır.
ilişki içinde emek isteriz, emek gösteririz.
erkeğimiz için yapamayacağımız şey yoktur.
istediğiniz fedakarlığı yapabiliriz.
pek inanmazsınız ama bir çok şey için tek bir kelimeniz yeterlidir.
aynı zamanda tek bir kelimeniz bizi dünyanın en mutlu insanı yapabilir.
aşık oluruz ve çok özleriz.
aşık oluruz ve tutkuyla sizi arzularız.
yalnızca aşık olduğumuz adamın olmak isteriz.
hayalimiz yoksa bile aşık olduktan sonra hayallere de sahip oluruz.
sevgi gösterilerine bayılırız.
aşırı sevgiden sıkılmayız.
telefonda nasılsın diyorsak gerçekten nasıl olduğunuzu merak ettiğimizdendir.
bizim için çok önemli olursunuz, aşık olunca.
dinlediğimiz her şarkıda, izlediğimiz her filmde sizi anar kulaklarınızı çınlatırız.
biz de duymak istediğimizden seviyorum, aşığım, özledim gibi kelimeleri çok kullanabiliriz çünkü çok heyecanla yaşayabiliriz aşkı.
kendimize sadece sizin için bakarız, bu yüzden severiz kendimizi.
siz hasta olduğunuzda bizde hasta oluruz, merak ederiz, siz iyileşene kadar da rahatlayamayız.
yanıbaşınızda olup bişiler yapmak isteriz tabi bir çoğumuzun bazen buna imkanı olmayabilir.
elinizi tutmanın verdiği hazzı başka bişi yaşatamaz.
kültürlü akıllı erkek isteriz ancak biz de boş durmayız, size layık olmak için çalışırız.
ilgi alanlarınız öğrenip onlar hakkında fikir sahibi oluruz, sizinle sohbet edebilelim diye.
ve bunların hepsini aşık olduğumuz için yaparız.
biz aşka önem veririz hatta gereğinden fazla önem verip kendimizi kaybederiz çoğu zaman.
siz olmasanız bir yarım kalırız aslında kadınlar sadece bu yüzden bile aşık olabilir.
hakiki kadının aşksız yaşayamayacağı gerçeğini bilmeyen kişinin düzmece cümlesidir.
insanların yaşadıkları olaylara göre evet ya da hayır diyeceği durumdur.

ben az biraz evetçiler tarafındayım, çünkü yaşadığım acı tecrübeler beni bu noktaya getirdi. iki damla gözyaşı ile karşısındakinden ikinci bir şansı alan kadın, sonra hiçbir şey demeden çekip gidebiliyor mesela. o gün ağlayan ve bir süre sonra çekip giden kadın aşık mıdır şimdi? ki buna benzer birçok örnekte etrafımda cereyan etmekte.bunun yanı sıra, bazı kadınlar ilgi arsızıdır. kendileri ile ilgilenilmesi, egolarının şişirilmesi onları fazlasıyla mutlu etmekte. ve başka bir şeye gerek kalmıyor haliyle. ihtiyacı olanı alıyor, sonra hoppala paşam malkara keşan, yol veriyor.

göktanrı, erkekleri ilgi arsızı, ilgi manyağı kadınlardan korusun.
"sen hiç kadın oldun mu" sorusunu akla getiren cümledir.
cevap hayırsa yazılan herşey havada kalır çünkü. geriye kalan herşeyin tek cümledir açıklaması. yargısız infaz.
(bkz: doğru)
Kadınlar aşık olur gerçeği kadar normal olan bir durumdur. Ancak erkekler gibi her önüne gelene aşık sanmadıkları için kadınlar aşık olmaz diye bir söyenti çıkmıştır.
mantık evliliği gibi bir deyimi icat eden insanlar için söylenmiş gerçek.
kadınlar aşık olmak istemezler, çünkü mutlaka bir kere aşktan yana zarar görmüşlerdir, yani erkeklerin sayesinde ruhsuz aşık olmayan kadınlar ortaya çıkmaktadır.
herkesçe bilinen gerçektir.
bir kadın olarak itiraf ediyorum;
kadınlar aşık olmazlar.

bağlanırlar, hayal kurarlar, severler. ama katiyen aşık olmazlar.
(bkz: sad but true)
erkeklerin ardından kızlar görüldüğünde yanlışlandığı görülecek önerme. zira ben de aşık olamıyorum, sevemiyorum ama erkeğim n'oluyor şimdi?
kesinlikle aşık olamazlar. sadece yüksek hoşlanma olasılığı vardır. sonrasında foya meydana çıkar.
Erkek ya da kadın değildir olay aslında. Bir insan ya aşık olur ya da olmaz, bu kadar basit. Genellemeye gerek yok.
realitedir ancak istisnalar mevcuttur.
kadınlar, aksine psikopatça aşık olur.

yoksa kendini döven, aldatan her türlü karaktersizliği yapan adamı neden affediyorlar.
su götürmez gerçek.
çünkü aşık olmak erkeğe yakışır, kadına yakışan ise sadece aşktır.
"Tabi lan manyak mısın?" Derecesinde geçerli olan gerçektir. Günlerce evlerden çıkmayan, aşkının arkasından gözleri şişen kadar ağlayan, sıklıkla aldatılan, "sadece seksti hayatım." Saçmalığını duymaktadır yorulanlar kadın değil.